2410
2553
عنوان

ی پسری ت خیابون بهم گفت قندب قندب بیا

| مشاهده متن کامل بحث + 968 بازدید | 52 پست
😊 من مشکلی با اون ندارم چون جلوی امیرحسین گفت اعصابم خورد شد اونکه منو نمیشناسه 

منم همینو میگم دیگه میگم دفعه دیگه سرتم بالا نیار بی اهمییت رد شو که اگه بازم امیرحسین دید نگه چه دختری....بعدم این پسری که شما میگی مذهبیه عمرا بیاد سمتت و ابراز علاقه کنه بهتره به مامانش نزدیک بشی یا خواهرش😃😁

بعده ۶سال چشم انتظاری...خدایا ممنونم واسه هدیه ای که بهم دادی خودت مراقب حسینکوچولوی من باش😍😍❤❤تولد٢٦/٦/٩٨

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

چادری شدی بخاطرش؟

ن بابا ی چن روز پوشیدم دیدم چ گرمه دوباره نپوشیدم تا امروز ک دیدم 🙄 تیکه ام بهم انداختن . الان تقریبا یه ماهی میش میپوشم نمیبنمشا زرتی تا نپوشیدم دیدم😑

2720
🤕🤕 مامانش روضه میگیره برم خونشون 😁

اره برو جدی میگم تنها راه رسیدن بهش همینه باید به چشم مادرش خیلی دختر خوب و موقری بیایی میدونی این ادما اصلا تو خط دوست دخترو این حرفا نیستن چون مذهبین این کارارو بد میدونن اگه ازت خوششم بیاد حرف نمیزنه میگه کار اشتباهیه باید از راه دیگه وارد بشی...قدم اول باید محجبه بشی مثل خانوادش مثل خودش قدم دوم ابجیش😁باید با اون رابطه دوستی راه بندازی تا بتونی بری تو خونشون رفتوآمد کنی...قدم سوم مامانشه😃باید حساااابی دل مادره رو ببری که بگه به به چه عروسی بشه واسم😂روضه سفره دعا گرفتن با مامانت برو خونشون کمک بده اون شازده رو هم دیدی یه چادر جلوش باد بده هوش از سرش بره😎😁

بعده ۶سال چشم انتظاری...خدایا ممنونم واسه هدیه ای که بهم دادی خودت مراقب حسینکوچولوی من باش😍😍❤❤تولد٢٦/٦/٩٨
2714