2733
2734

من خودم هر حرفي رو نميزنم ولي اينطورم نيستم اصلا حرف نزدنم، بر حسب شرايط حرف ميزنم

ولي مامانم و خواهرام حرف نميزنن

اصلا متعجب ميشم!!!!! از بس حرف نزدن! نميدونن چطور بايد بگن

هم خودشون اذيت ميشن ، هم اطرافيان

چون من هنوز مادر يا خواهرمو نميشناسم! نميدونم چي دوست داره! چي رو دوست نداره!!! يا مثلا از كدوم قسمت حرف ناراحت شدن

آدم های منفی به پیچ و خم جاده می اندیشند و آدم های مثبت به زیبایی های طول جاده… عاقبت هر دو ممکن است به مقصد برسند، اما یکی با حسرت و دیگری با لذت!

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

اول بگو کوکیما یعنی چی؟؟

خخخخ همینجوری گذاشتم عشقم 

اما یکی اینجا گفت مثلا بستنی کیمات گم شده میگی کو کیمام   

(چیزچیست) ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ کلمه ایست شگفت انگیز در زبان فارسی که میتواند جایگزین کلماتی دیگر شود.   
2731
زود پیر میشیم

اووووف راست میگی 

اینقدر خوشم میاد از اینایی که زود با همه اخت میشن ودردل میکنن

(چیزچیست) ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ کلمه ایست شگفت انگیز در زبان فارسی که میتواند جایگزین کلماتی دیگر شود.   
2738
درونگراییم عزیزم  از نظر دیگران خوبه ولی خودمون داغونیم  من بعضی وقتا میگم الانه که منفج ...

اره بع خدا خیلی داغونیم

منم همینم هیچیم رو ب کسی نمیگم چون میترسم همون حرفمو بر علیه خودم استفاده کنن یه روزی،،حتی مشکلاتمو ...

اره چون ادما اینجورین 

اما تو خودت بریزی غم باد میگیری 

اما چاره نیست

من ادم خیلی راحتیم ولی اگه یه مسئله ای بدونم گفتنش برام مشکلی ایجاد میکنه نمیگم ولی کلا خیلی راحت حرف میزنم و واسه همین دوستای زیادی دارم کلا با حرف زدن حال دلم خوب میشه

یه جوریم که مثلا اگه 2.3ساعت حرف نزنم همه فک میکنن یه چیزیم شده  

وقتی زندگیت رو توی سکوت بسازی دشمنانت نمیدونن به چی حمله کنن...