2726
عنوان

مادر شوهرم

| مشاهده متن کامل بحث + 306 بازدید | 33 پست
البته دوستان میگن خداپسندانه جای استارتر بودن حاضر بودن پس فردا از مادرشوهری پرستاری کنن که داراییش ...

خیلییییی هوای جاری بزرگم داره حتی به شوهرم و بقیه هم دستور داده احترامش نگه دارین چون داره با برادرتون مریض شده زندگی میکنه 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم یه جاری دارم خیلی هواشو دارن چون داره با پسر بیکارشون زندگی میکنه باز تو خوبه پدرشوهرمادرشوهرت از حق خودشون دادن اینا که سوار شوهر من شدن بخدا پول تغییر دکور خونشم شوهر من داده خانوم کابینت هایگلاس هوس کرده بود شوهر منم پولشو داد ...... اه اصلا نمیخام بهش فکر کنم 

برای حاجت روا شدن همه نی نی سایتیا صلوات اللهم صل علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم 
خیلییییی هوای جاری بزرگم داره حتی به شوهرم و بقیه هم دستور داده احترامش نگه دارین چون داره با برادرت ...

یه لحظه اگر خودتون رو در شرایط اونا بزارید از ناراحتیتون کم میشه

دور از جونتون فک کنید همسرتون اینطوری شدن پرستاری و مراقبت از کسی که همچین مشکلی داره و سنش بالاست خیلی خیلی سخت حمام کردن تمیز کردن غذا دادن و غیره و غیره حتی اون خانم الان موظف بچه هارو هم به تنهایی حمایت کنه

چرا مادرشوهر بنام فرزند بزرگتر زده خب بنام عروسش ک نمتونه بزنه ممکن بگه از دست پسرم خسته بشه و ول کنه بره

پسرشونم ک مشکل داره

به نام نوه بزرگتر زدن چون اون یجورایی میشه سرپرست پدر و مادرش و دلشون گرم

باور کنید اگه دنیارو بدن شما حاضر نیسی لحظه ای جای اونا قرار بگیرید نه جاری نه همون نوه ارشد ک پدرعزیزش اونطوریه

خدا عمر با عزت بهتون بده انقدر بهتون بده ک این هارو هم حمایت کنید

2728