2737
2734

فقط همین قدر بگم که چند ساعت قبل از اتش سوزی پلاسکو اونجا بودیم و خدا به ما عمر دوباره داد که قبل از اتش سوزی از ساختمون اومدیم بیرون

فقط 31 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

همسایه مامانم اینا رفته بودن تفریح کنار رودخونه آقاهه میره چوب جمع کنه واسه آتیش سیل میاد زن وسه تا بچش رو سیل میبره بیچاره خیلی شوکه شده بود .

ٱللَّٰهُمَّ صَلِّ عَلَىٰ مُحَمَّدٍ وَآلِ مُحَمَّدٍ_اَلَّلهُمـّ؏جِّل‌لِوَلیِڪَ‌الفَرَج

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

زلزله های پی در پی کیش خرداد و تیر ۱۴۰۱. توی یک ماه بیش از ۱۰۰ زلزله کوچیک و بزرگ کیش و اطرافش اومد.  من اون موقع حامله بودم یه بچه هم داشتم و به شدت خونسرد بودم . مایه آرامش همسایه هامون شده بودم. دیگه کل کیش دیوونه شده بودن

چه باتجربه بودین. گردباد کجا دیدین؟ از این گردبادهای سبک یا سنگین؟ آتش سوزی کجا بود؟

یه بار وقتی داشتیم از تفریح برمیگشتیم تو یه بیابون کنار جاده یه گردباد خیلی بزرگ و شدید دیدم و ازش هم فیلم گرفتم ، شاید فیلمش هنوز توی کامپیوترم موجود باشه. آتیش سوزی هم کم و بیش تو جنگل ها ، شهر و خونه ها دیدم ولی عاملش آدما هستن و یا مشکلات فنی

من اینجام تا نی نی سایت بدون تماشاچی نمونه ، من هستم تا وقتی تاپیک زدید احساس تنهایی نکنید ، من تاپیکای تک تکتونو تماشا میکنم.
2728
شاهد زمین لرزه ، طوفان ، سیل ، آتش سوزی ، گردباد بودم

مثل ما راه افتادیم بریم مسافرت از مشهد تا جنوب .

توراه اولش بارون 🌧️گرفت رفتیم جلوتر رعدو برق 🌩️میزد شدید رفتیم جلوتر شد بارش تگرگ 🌨️رسیدیم کویر طوفان شن🌪️ شد 😂😂😂تارسیدیم دریا  🌅مثل این فیلم وحشتناکیها 😱هنوز یادم میاد میگم عجب صحنه هایی بود 🥴

ٱللَّٰهُمَّ صَلِّ عَلَىٰ مُحَمَّدٍ وَآلِ مُحَمَّدٍ_اَلَّلهُمـّ؏جِّل‌لِوَلیِڪَ‌الفَرَج
همسایه مامانم اینا رفته بودن تفریح کنار رودخونه آقاهه میره چوب جمع کنه واسه آتیش سیل میاد زن وسه تا ...

یعنی نمی‌دیدین رودخانه خروشان و سریعه که اینقدر راحت نشستن بغل  آب و  بردشون؟!

مثل ما راه افتادیم بریم مسافرت از مشهد تا جنوب . توراه اولش بارون گرفت رفتیم جلوتر رعدو برق میزد شد ...

🤣🤣🤣

من اینجام تا نی نی سایت بدون تماشاچی نمونه ، من هستم تا وقتی تاپیک زدید احساس تنهایی نکنید ، من تاپیکای تک تکتونو تماشا میکنم.
یعنی نمی‌دیدین رودخانه خروشان و سریعه که اینقدر راحت نشستن بغل  آب و  بردشون؟!

هوا کاملن افتابی بوده یهو سیل شده میگن موقع بهار رودخونه ها اینجوره

2738
هوا کاملن افتابی بوده یهو سیل شده میگن موقع بهار رودخونه ها اینجوره

اره واقعا همینطوره

یکی از دوستای منم با خانوادش رفته بودن ۱۳ به در، کنار رودخونه اتراق کردن، متاسفانه سیل انقدر ناگهانی و غیرمنتظره میاد که اصلا فکرشو نمیکنی، شدتش انقدر زیاد بوده که آب مادر دوستم رو میبره😔