2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره واقعا پراید چیه بقران تو حسرت یه پیکان موندم نمیتونیم بخرین از ده میلیون بالاس قیمتش

شما فکر میکنین ما خیلی وضمون خوبه و اینو خریدیم؟باور کنین تا خرخره تو قرض وقوله ایم ولی چون جفتمون کله شق و اهل ریسک هسیم اینجوری بنظر میایم

ده تومن وام برداشتن که چیزی نیس شوهر من پارسال خواست یه شرکت بزنه صد وخورده ضرر گذاشت الان هرچی حقوق میگیره میده ب قسط وقتای ازادشم کار دیگه میکنه تا خرج زندگی دربیاد

2731
اسم مدلشه ۲۰۰۲ نه سال ساختش🤣🤣 بی ام و قدیمیه

آهاااااان،اون موقه حتما کلی افتخار داشت نه؟هرچی باشه جدید و لوکس بوده😍.....من نمیدونم برا ما مدلش چیه فقط میدونم خیلی قدیمیه...

[QUOTE=94897099]چه قدیمیه  ماشین عروس من نارنجیش بود bmw ۲۰۰۲ مال خودمونم بود البته سال ۵۸😅[/Q ...

واای 😂😂مدلش ۲۰۰۲ نه سال ساختش ایناهاشش نت پر عکساش 😂

ادمها را نباید به هر قیمتی نگه داشت . همه برای ماندن نمی ایند. ادمی که میماند جنسش با دیگران فرق دارد.....برای ماندنش مجبور نمیشوی خودت را تغییر دهی .اینو بیاد داشته باش برای نگه داشتن ادما نباید خودتو زیر پا له کنی.....ادما باید با دلشان بمانند نه با جسمشان....
2738
😟😟😟😟😟عزیزدلم منم جواب دادم دیگه😀 مگه چی گفتم؟؟؟😂😂😂

نت ضعیف خیلی وقت پیش پست کردم الان اومده 

ادمها را نباید به هر قیمتی نگه داشت . همه برای ماندن نمی ایند. ادمی که میماند جنسش با دیگران فرق دارد.....برای ماندنش مجبور نمیشوی خودت را تغییر دهی .اینو بیاد داشته باش برای نگه داشتن ادما نباید خودتو زیر پا له کنی.....ادما باید با دلشان بمانند نه با جسمشان....
2706