2737
2734
عنوان

بهترین داور عصر جدید کیست،

| مشاهده متن کامل بحث + 3859 بازدید | 202 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

قلابی.؟ دست نشانده؟ دست نشانده ی کی؟ 

دست نشانده من و عمه ام 😂

دوستای گلم هر سوالی یا راهنمایی در مورد راه اندازی کسب و کار ..واحد های تولیدی . .. پرورش دام (گاو نژاد های مختلف هلندی هلشتاین سیمینتال )و طیور (مرغ ..بوقلمون )..کشت و صنعت ..تولید  و بسته بندی مواد غذایی(صنعتی و سنتی) داشتین در خدمتم😍❤           🎆♥️    همه ی داراییمو به تو بدهکارم من .... جون جوادت آقا خیلی دوست دارم من♥️🎆                   

چقدر ما مردم بی لیاقتیم.دکتر حسینی با این سطح فهم و معلومات میشه بد و فلان...واقعا که...

راستی برای نمونه بگم کتاب تفکر و سواد رسانه ای نوشته ی ایشونه در دبیرستان تدریس میشه.این ذره ای از علم ایشونه. نمیتونیم یکی بالاتر رو ببینیم....بخل می ورزیم...چقدر کوته بینیم 

چشم به راه...
2731
انتخاب که صد در صد اشتباه بوده. ولی چاره ایم نبوده. کلا انتخابی نبوده. انگار که بهت بگن خورشت کرفس ب ...

حالا بامیه از نظر شما یه ذره بهتره ممکنه برا شما یه ذره بهتر بود برا بقیه نه حالا از کجا میگین اون یکی از این بدتر پس شمام اجازه انتخاب به بقیه نمیدین با اینکه انتخاب اشتباهتون رو قبول دارین باز اصرار دارین انتخاب بقیه صددرصد اشتباه بوده و از این بدتر.شما صاحب قدرت بودید چه ها میکردید عزیز!؟شما راحت قضاوت میکنید ومحکوم میکنید حق انتخاب به دیگران نمیدید.لااقل الان اینطور بنظر رسید از نظراتتون.

همه یوقتایی عصبانی میشیم واقعا بعد به رفتارمون تو عصبانیت دقت کنیم میبینیم شاید یکم قدرت داشتیم بدتر از کسایی میشدیم که الان ظالم و دیکتاتور میبینیمشون.

هیچ کدوم...طرف مخ مخه بهش رای نمیدن بعد یکی چارتا شلنگ و تخته میندازه بهش رای میدن...واقعا استعداد ب ...

برا شما تعریف نشده مخ مخی که سه بار خطا کنه با ورزشی که خطا نداره یا پیشرفت داشته خیلی متفاوت هر کس در کار خودش سنجیده میشه

صبح خوابم مید ظهر خوابم میاد عصر خوابم میاد ولی شبا که وقت خواب مثه جغد بیدارم😉

واقعا که انقدر نمی فهمین که طرف درباره ی عصرجدید پرسیده بحث رو به کجا ها که نکشوندین خانومی که بین کرفس و بامیه دومی رو انتخاب کردی اسمت رو ندیدم از کی دستور گرفتی اینا رو بنویسی با دکتر مخالف بودی عین آدم یکی دیگه رو می گفتی نه اینکه همه چی رو ببری زیر سوال حیف که اون موقع که این تاپیک گذاشته شده عضو نبودم در ضمن داور ها مشخصا خانم نونهالی بازیگری و نقاشی آریا موسیقی امین ورزش و بازیگری دکتر علمی و درواقع بخاطر رشتش نماینده ی مردم و ارتباط شرکت کننده با اونا در ضمینه ی خوانندگی قبول دارم الکی رای میده ولی بقیه اش خوبه خانوم نونهالی و اریا رو عشقه فقط

صبح خوابم مید ظهر خوابم میاد عصر خوابم میاد ولی شبا که وقت خواب مثه جغد بیدارم😉
2738