2737
2734
عنوان

سقط جنین یکماهه

| مشاهده متن کامل بحث + 78669 بازدید | 36 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم مشکل شماروداشتم و خیلی پریشون بودم.از سال ۹۷دیدم دوستان خانم حسینی مامارو معرفی کردن و باهاشون تماس گرفتم خودمم پرستارم از صحبتاش متوجه شدم که واقعا کارشناس مامایی هستن و دلال نیستن برام ارسال کردن تحت نظرشون مشکلم راحت حل شد.شمارشون رو میذارم وقتتون رو از دست ندین09385283917

منم ۶هفته یه بار سقط کردم بعد دو ساعت به خونریزی افتادم و یه لخته اندازه تقریبا کف دست ازم دفع شد

خیلی چیزای وحشتناک میخوندم تو اینترنت میترسیدم و واقعا وحشت داشتم از سقط با قرص ولی اصلااااا سخت نبودواسم  خدارو شکر،خیلیم گشتم تا قرص اصل رو از ی ماما تهیه کردم تو شهرمون. چون قرصی ک مصرف میکنید خیلی مهمه ک اصل باشه حتما.  شمارشم چنذنفر دیگ دیدم معرفی کردن و راضی بودن (09368276195)این بود شماره دکتره.اکه کسی لازم داشت باهاش تماس بگیره راهنماییتون میکنه

2731
منم ۶هفته یه بار سقط کردم بعد دو ساعت به خونریزی افتادم و یه لخته اندازه تقریبا کف دست ازم دفع شد خ ...

سلام من پرده بکارت دارم و فکر میکنم حامله شدم ۲ هفته ای هست حدودا با این حال که پردم سالمه اگه قرص بخورم دفع میشه؟

سلام دوستان من هم متاسفانه دوبار سقط داشتم هر دوبار هم از خانوم مقدم قرص تهیه کردم.دفعه اول پارسال ب ...

سلام میشه راهنماییم کنید من فکر میکنم حاملم دو هفته ای میشه با وجود پرده بکارتم اگه قرص بخورم دفع میشه؟