عنوان

داستان های مادرشوهر😂😂

| مشاهده متن کامل بحث + 699 بازدید | 58 پست

مادرشوهر منم به دخترش بیشتر اهمیت میده نمی دونین چه کارایی واسشون می کنه ولی واسه پسرش نمی کنه 

یکی از بچه ها حرف قشنگی زد واسه اینه که کارشون گیر دامادشونه 

من با اینکه خیلی احترامشون میزارم و خونه من میان کلی پذیرایی می کنم 

بازم قدر نمی دونم یه تشکر ساده معمولی ولی دختره یه غعذای جا نیفتاده درست کنه کلی تشکر می کنن و مادرشوهرم تا قابلمه هارو میشوره جابه جا می کنه 

اره موافقم تند رفتم از دید مادر شوهر و خانواده شوهر به قضیه نگاه کردم عذر میخوام اگه ناراحتتون کردم& ...

ناراحت نشدم عزیزم، منم عروس موذماری نیستم، ولی یه وقتایی دوس دارم به حال خودم باشم

حال من، حال اون آدم زخمیه      که خودش دیده زخمش چقد کاریه، اما جایی نمیره      خوش نشسته بمیره...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نه بابا مگه من هنوز چندسالمه که به فکر بچه باشم ولی خب حرفشونو میزنن دیگه دنبال یه عیب وایراد میگردن

ول کن بابا بزا بگن من هشت ساله ازدواج کردم سه سالم از تو بزرگترم هنوز بچه ندارم ب منم انقد گفتن تا خسته شدن , اواخر ک داشتن زندگیمونو خراب میکردن میگفتن لابد پسرمون از زندگیش راضی نیس ک نمیخواد بچه دار شید منم ب شوهرم گفتم رف بهشون گف خیلی از زن و زندگیم راضیم ولی فلا دلم میخواد خودمو خانومم بچرخیم و عشق و حال کنیم بعد اون دیگه لال شدن

برای مادر شدنم صلوات بفرسید❤🙏🏻                                           انشاءالله همه ی چشم انتظارا به زودی طعم مادرشدن رو بچشند خدا انشاءالله همه ی نی نی هارو سالم بزاره تو بغل مامانشون😍 اللهم صل علی محمدوآل محمدوعجل فرجهم     
ناراحت نشدم عزیزم، منم عروس موذماری نیستم، ولی یه وقتایی دوس دارم به حال خودم باشم

کاملا حق داری، آدم گاهی حوصله خونواده خودشم نداره دوست داره تنها باشه،کاش درک کنن

گاهی آدم بده خودمونیم فقط، حالیمون نیست... 
2728

یک بام دو هوا مادرشوهرمنه 

من از وقتی ازدواج کردیم هروقت با خانواده شوهرم میرفتیم بیرون خودم زودتر عقب میشستم تا مادرشوهرم جلو بشینه یه بار هم که حواسم نبودمادرشوهرم منتظر وایساد  همسرم گفت مامان اومد بروو عقب این جریان تا دو سال ادامه داشت تا خواهرشوهر ازدواج کرد یه روز که قرار بود بریم دربند مادرشوهرم گفت ما با ماشین خواهرشوهرم میریم ،خدا شاهده تند تند رفت در عقبو باز کرد نشست ،برادرشوهرمم که اومد جلو ماشین بشینه سریع گفت تووو بیا عقب بزار خواهرت جلو بشینه کناراقاشون ، من داشت دود از سرم بلندمیشد از رفتارش از اون تاریخ به بعد دیگه تعارف نکردم بیاد جلو بشینه شوهرمم دیگه بارفتار مادرش چیزی نگفت ،کلا همه مادرشوهرا دختراشون عزییزززتراز همه عالم هستن

به شیوه خودت زندگی کن ، اینجا حتی پشت سر خدا هم حرف میزنن😘😘
ول کن بابا بزا بگن من هشت ساله ازدواج کردم سه سالم از تو بزرگترم هنوز بچه ندارم ب منم انقد گفتن تا خ ...

منکه ول کردم اونا ول نمیکنن مادرشوهرم رفته پیش یه دعا نویسه گفته اینا مشکل دارن باید برن درمان کنن اومده همه جا پخش کرده شماها مشکل دارید باس برید درمان جوریکه شوهرمم باورش شده 🤯نمیدونم چی از جون ما میخواد میگم بابا ما هیچکدوممون مشکل نداریم داریم جلوگیری میکنیم زنگ زده به مادرم میگه اینا مشکل دارن

منکه ول کردم اونا ول نمیکنن مادرشوهرم رفته پیش یه دعا نویسه گفته اینا مشکل دارن باید برن درمان کنن ا ...

وااا چ پررو😏

برای مادر شدنم صلوات بفرسید❤🙏🏻                                           انشاءالله همه ی چشم انتظارا به زودی طعم مادرشدن رو بچشند خدا انشاءالله همه ی نی نی هارو سالم بزاره تو بغل مامانشون😍 اللهم صل علی محمدوآل محمدوعجل فرجهم     
یک بام دو هوا مادرشوهرمنه  من از وقتی ازدواج کردیم هروقت با خانواده شوهرم میرفتیم بیرون خودم ز ...

این جریان برا منم پیش امد. همی تعارفش میکردم و خودم عقب مینشستم بعد ددیم تو ماشین جاریم خودش میره عقب میشینه ک جاریم جلو بشینه منم محل نمیدم بهش اصلا و ابدا.حتی تعارف که با ما بیا. احقش همون خفتیه که با جاریم میره اینور اونور میکشه.

در دیاری که در آن نیست کسی یار کسی/ کاش یارب که نیفتد به کسی کار کسی/
کاملا حق داری، آدم گاهی حوصله خونواده خودشم نداره دوست داره تنها باشه،کاش درک کنن

مرسی که درک میکنی 😍

حال من، حال اون آدم زخمیه      که خودش دیده زخمش چقد کاریه، اما جایی نمیره      خوش نشسته بمیره...
مادرشوهر منم به دخترش بیشتر اهمیت میده نمی دونین چه کارایی واسشون می کنه ولی واسه پسرش نمی کنه  ...

میدونید چیه چون واقعا عروس مثل دختر نیست 

دختر هر کاری میکنه که شوهرشو به خونوادش نزدیک کنه 

ولی عروس هر کاری میکنه که پسر و از خونواده دور کنه 

وسلام😝😝😝😁😁😁