2737
2734
عنوان

برادرشوهر

| مشاهده متن کامل بحث + 559 بازدید | 40 پست
از مادرشوهرم خجالت مبکشم.. اون خیلی خوبه هروقت میفهمه برادرشوهرم سفارشی داده پولش و میده به شوهرم

و خیلی از موردارو نمیفهمه 

من جات بودم تو جمع وقتی جاریم هست میگفتم 

خرج زندگی زیاده همه‌چی گرون شده من به همسرمم گفتم از غیر ضروریا بگذریم بتونیم برسونیم 

ادم باید به فکر ایندش باشه توقعاتش رو کم کنه و...  از این حرفا 

صُمٌّ بُكْمٌ عُمْيٌ فَهُمْ لَا يَرْجِعُونَ   سوره بقره آیه ۱۸                       ((لا إِلهَ إِلَّا أَنْتَ سُبْحانَک إِنِّی کنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ)) 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
برا کی بنویسم؟ شوهرم؟

نه واسه برادر شوهرت یا جاریت، همه هزینه هایی که تو یه ماه براشون کردین

دختر نازم، مامان فدات بشه، مرسی که تکون میخوری و خودتو نشونم میدی عشقم😍😍😍😍 (تاریخ احتمالی مهر ۱۳۹۸)                                                                            دختر نازم، عشق مامان، توی دی ماه توی سی و هفت هفته و پنج روز اومدی و شدی کل دنیام، همه وجودم، نفسم به نفست بنده دختر زمستونی من الهی مامان فدات بشه.😍😍😍😍😍💕💕💕💕💕💕
برا کی بنویسم؟ شوهرم؟

نه بابا بده دست جاریت رودربایستی هم نداشته باش یا یه بار نشسته بودین بگو آره پیتزا گرون شده شده فلان قیمت برای شما خریدیم شوهرم گفته کاش برای خودمونم بخریم گفتم نه بابا گرون میشه پول نداریم بزار پولهامون و مثل فلانی اسم برادرشوهرت بگو پس انداز کنیم

دلم گرفته ای دوست ، هوای گریه بامن ، گر از قفس گریزم ، کجا روم کجا مننننننن😔😔😔
نه بابا بده دست جاریت رودربایستی هم نداشته باش یا یه بار نشسته بودین بگو آره پیتزا گرون شده شده فلان ...

البته برادرشوهرم خسیس نیستا

کلا ولخرجن برا بچشون هرروز ۴ ۵ تا اسباب بازی میخرن

برا زنش کلی لباس و اینا اما برادرشوهرم بلده خوب پول دربیاره زرنگه

2738
البته برادرشوهرم خسیس نیستا کلا ولخرجن برا بچشون هرروز ۴ ۵ تا اسباب بازی میخرن برا زنش کلی لباس و ...

خدا بده شانس

🌺�بروبچ انرژی 🧘‍♀️💥مثبت بفرستین🏃‍♀️ برم 🏡خونه ام خیلی خسته شدم 🙏🙏🙏امروز را بی قضاوت تنها شاهدباش🌺🌺🌺هر رفتار دیگران قصه ای دارد شاید پر غصه😔😔😔ناآگاهی را خرده مگیر😡😡😡تو👈 مهربان👉 باش❤❤❤🌷⚘🌹🥀🌺🌼🌻
😭😭😭 من چشمداشت ندارم ب پولشون اما بذارن مام برا بچمون یه سرمایه ای جم کنیم

چی بگم واقعا آدم ناراحت میشه

شوهر من این حسو به خواهرش داره من که کلافه شدم خدا بهمون صبر بده

🌺�بروبچ انرژی 🧘‍♀️💥مثبت بفرستین🏃‍♀️ برم 🏡خونه ام خیلی خسته شدم 🙏🙏🙏امروز را بی قضاوت تنها شاهدباش🌺🌺🌺هر رفتار دیگران قصه ای دارد شاید پر غصه😔😔😔ناآگاهی را خرده مگیر😡😡😡تو👈 مهربان👉 باش❤❤❤🌷⚘🌹🥀🌺🌼🌻