2733
2734
عنوان

سوال حقوقی

| مشاهده متن کامل بحث + 106 بازدید | 29 پست
سند زمین لازمه برای دادن وکالت؟

نه نیازنیس

مرابخوانید(☝️)تابرای شمااجابت کنم🌺خدای من خدای معجزه هاست من معجزه رادیدم(تاپیک هام هست)🌈❤سوالات حقوقی وشرعی تاحدتوانم پاسخگوهستم❤پوشش یک انتخاب کاملاًشخصیه به عقایدهم احترام بذاریم،من محجبه م🧕اگرمذهبی هستیدافراط نداشته باشید!شمانمونه یی برای بقیه ی مذهبیاافراط نکنیم دین هراسی نکنیم دین خدادین مهربانی ست باهم مهربون باشیم❤جاذبه داشته باشیم مبلغ دین اسلام باشیدنه دافعش!همه ی ماچه چادری چه مانتویی وچه...درکنارهم جامعه وملتیم هوای هموداشته باشیم🚫انسانیت برترین دین توهین به اعتقادات همدیگه جزفاصله چیزی رودرپی نخواهدداشت🚫اینجاکنارهم جمع شدیم که تبادل نظرکنیم نه بحث وجدل✔همدیگه روزودقضاوت نکنیم🌹چه شیعه چه سنی چه ترک چه لر چه آذری وعربهای ایران و...همه ی مانمونه وتعریف کننده ی ایرانیم❤توهمه ی اقشاربدوخوب هست🌹همه ناراحت آینده ن نگرانن همه همینیم مسلماًمامردمیم که ضربه رومیخوریم جای دعوا وربط دادن بی لیاقتی یه سری مسئول ،به دین وحجاب و...اینجابهم انرژی بدیم💙#ایران_جاوید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
وکیل دادگستری میدونی چقدر پول میگیره؟ این روزا اطرافمان هرکی وکیل گرفته فقط تیغ میزنن

وکلا دو دسته هستن،وکلای رسمی دادگستری و وکلای قوه قضائیه.

وکلای قوه قضائیه تعرفه مخصوص دارند و اگر که بخان بیشتر از تعرفه دریافت کنند،قابل پیگیری و شکایت هست

متن چی باید نوشته پس؟مشخصات زمین لازم نیست؟

دفترخونه همه ی اینارویادداشت میکنه اینکه وکالت داره روی زمین انجام میشه وجلش کجاست وارثیه ی پدریه

پیشنهادمن اینه خودت برووکالت نامه روتنظیم کن یه دفترخونه کهخودت میشناسی

مرابخوانید(☝️)تابرای شمااجابت کنم🌺خدای من خدای معجزه هاست من معجزه رادیدم(تاپیک هام هست)🌈❤سوالات حقوقی وشرعی تاحدتوانم پاسخگوهستم❤پوشش یک انتخاب کاملاًشخصیه به عقایدهم احترام بذاریم،من محجبه م🧕اگرمذهبی هستیدافراط نداشته باشید!شمانمونه یی برای بقیه ی مذهبیاافراط نکنیم دین هراسی نکنیم دین خدادین مهربانی ست باهم مهربون باشیم❤جاذبه داشته باشیم مبلغ دین اسلام باشیدنه دافعش!همه ی ماچه چادری چه مانتویی وچه...درکنارهم جامعه وملتیم هوای هموداشته باشیم🚫انسانیت برترین دین توهین به اعتقادات همدیگه جزفاصله چیزی رودرپی نخواهدداشت🚫اینجاکنارهم جمع شدیم که تبادل نظرکنیم نه بحث وجدل✔همدیگه روزودقضاوت نکنیم🌹چه شیعه چه سنی چه ترک چه لر چه آذری وعربهای ایران و...همه ی مانمونه وتعریف کننده ی ایرانیم❤توهمه ی اقشاربدوخوب هست🌹همه ناراحت آینده ن نگرانن همه همینیم مسلماًمامردمیم که ضربه رومیخوریم جای دعوا وربط دادن بی لیاقتی یه سری مسئول ،به دین وحجاب و...اینجابهم انرژی بدیم💙#ایران_جاوید
وکلا دو دسته هستن،وکلای رسمی دادگستری و وکلای قوه قضائیه. وکلای قوه قضائیه تعرفه مخصوص دارند و اگر ...

تا حالا وارد پروسه ی شکایت شدین؟

میدونی چقدر زمانبر  و اعصاب خورد کن و هزینه بره؟

ضمنن وکیلا خیلی زرنگن ردی از خودشون بجا نمی ذارن ناسلامتی خودشون این کاره ان

2738
دفترخونه همه ی اینارویادداشت میکنه اینکه وکالت داره روی زمین انجام میشه وجلش کجاست وارثیه ی پدریه پ ...

هیچ دفترخانهای اشنام نیست،وتوخانواده ی ما زشته  باوجود پسر،دختر بره اینکارارو بکنه

فقط نوشته میشه وکالت بابت فروش زمین مزروعی در فلان شهر؟جزییات زمین لازم نیست؟

قولنامه ایه؟

هیچ دفترخانهای اشنام نیست،وتوخانواده ی ما زشته  باوجود پسر،دختر بره اینکارارو بکنه

آشنام نباشه مهم نیس فقط بی طرف باشه کافیه

خودت ببرتنظیم کن

تا حالا وارد پروسه ی شکایت شدین؟ میدونی چقدر زمانبر  و اعصاب خورد کن و هزینه بره؟ ضمنن وکیلا ...

عزیزم من خودم تو قوه قضائیه هستم،کاملا درجریانم

به عنوان یه پیشنهاد به استارتر گفتم میتونن وکیل بگیرن،ایشون خودش تصمیم میگیره که نهایتا چکار کنه

عزیزم من خودم تو قوه قضائیه هستم،کاملا درجریانم به عنوان یه پیشنهاد به استارتر گفتم میتونن وکیل بگی ...

درسته عزیزم منم چندین مورد تجربه مو گفتم که وکیلی ها اکثرن دردی به دردهای آدم اضافه میکنن و کلی هم پول میگیرن

برای قضیه ای که آدم خودش میتونه حل کنه دنبال وکیل نباشه بهتره

درسته عزیزم منم چندین مورد تجربه مو گفتم که وکیلی ها اکثرن دردی به دردهای آدم اضافه میکنن و کلی هم پ ...

آره خودمم اکثرا به ارباب رجوعای دادگستری میگم که موضوعشون نیازی به وکیل نداره،البته وکیل خوب و باانصاف هم کم نیست، اما متاسفانه اکثرا شبیه زالو میمونن و شأن حرفه وکالت رو پایین آوردن

2706