2733
2734
بیاین کمک من دوستان از همین فکر خوابم نبرده تا الان همش فکر میکنم زشتم البته بخاطر بینی گوشتیمه والا ...

عزیزم اعتماد بنفسی ک با بینی عمل کردن ب دست بیاد بنظرت درسته ؟اعتماد بنفس ی حس درونیه اونای ک صورتاشون عملیه شک نکن اعتماد بنفس ندارن چون میدونن این قیافه مال خودشون یست و ساخت دست جراحه 

و خدای که به شدت کافیست 😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وا این کارها را هم میکنه؟ پس واقعا وقیحه

اره 750--800تا عکس بود

مادر که میشوی تمام زندگیت میشوددعاو التماس وخواهش از خدا برای عاقبت بخیرشدن   فرزندت🍃 بهترین هدیه برایت میشود سلامتی جسم و روح بچه ات🍃 بیشتر فکر میکنی به مادرت......مادربزرگت....مادرمادربزرگت ..اینکه آنها چه سختی ها کشیده اندو چه آرزوهایی داشتند🍃 غم،اندوه و شادی ات هم رنگ دیگری میگیرد و همه آنها گره میخورد به حال فرزندت🍃 تمام کوه های عالم برسرت خراب میشود وقتی به اندازه نیش سوزنی در پای فرزندت میرود🍃صبور میشوی وباحوصله ،انگار نه انگار که تاهمین دیروز بی حوصله ترین آدم روی زمین بودی🍃خوابت هم با خواب فرزندت تنظیم میشود انگار نه انگارکه تا همین دیروزخوابت از خواب زمستانی خرس هاهم سنگین تر بود    🍃ذوق زده ترین انسان دنیا میشوی با هر کار عادی فرزندت 🍃 دل نگران تمام مادرهای زجر کشیده دنیامیشوی غبطه میخوری به آنها که فرزندشان رادرراه خدا دادند   🍃نگاهت هم مادرانه میشود عمیق،دقیق،عاشق و اشکبار 🍃دلت تنگ میشود برای مادرت و روزهایی که یادت نمی آید در دلش چه هاگذشته⛄💛❤    
2731
وای متنفرم از خودشیفته ها😧😭😭😭😭من خیلیم خوشکلم بقول اکثریت بااینحال خودمو زشت میبینم 

وا عزیزم ادمی که خودش خودشو قبول نداره چطور انتظار داره دیگران قبولش داشته باشن ؟!؟تنفر شما یه چیز شخصیه همین ک الان ادعا داری خوشگلی یعنی خودشیفته ای منتها اعتماد بنفس بروزشو نداری چون میترسی دیگران قبول نکنن زیباییتو😊

2738
عزیزم اعتماد بنفسی ک با بینی عمل کردن ب دست بیاد بنظرت درسته ؟اعتماد بنفس ی حس درونیه اونای ک صورتاش ...

ازیه لحاظ حرفت درسته ولی خوب زیبایی هم بی تاثیر نیست در اعتماد بنفس هرچند کاذب باشه

ازیه لحاظ حرفت درسته ولی خوب زیبایی هم بی تاثیر نیست در اعتماد بنفس هرچند کاذب باشه

درسته گلم اما خب ب جای عمل کردن میشه به جنبه های دیگه زیبایی رسید مثل پوست مو وخیلی چیزایی دیگه ک طبیعین و در عین حال زیبا 

2706