2726
عنوان

شپش یه لحظه ترو خدا

| مشاهده متن کامل بحث + 442 بازدید | 41 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خواشه عزیزم من خودم مردم و زنده شدم  همه راه ها رو امتحان کرده بودم دعام کن اگه جواب داد

خیییلی دعات میکنم بخدا 🙏🙏

دخترهام حنا و آوا دوستون دارم ❤❤❤

شب قبل از خواب اول یبار کاملا شونه بزن بعد روغن زیتون بزن. حسابی روغن بزن انگار داره از موهاش روغن میچکه بعد با یه نایلون یا مشما کل سرش رو بپوشون که موهاش اصلا پیدا نباشه و هوا هم وارد یا خارج نشه. میتونی روسرشو با یه روسری ببندی که یه وقت تو خواب نایلونه باز نشه و بالشش چرب نشه. صبح ببرش حموم شامپو بزن و چندبار شونه کن. اثری ازشون نمیمونه. 

و من، بار دیگر، وقتی آسمان صدایم کرد، برای خدا دست تکان دادم!
2728
دیگه به سرم زده خونمو عوض کنم 

با نفت موهاشو شونه کن شونتم برس نباشه ها از این شونه دندونه دار صاف ها بعدبزارش جلو افتاب دو سه بارهم موهاشو با تایت بشور 

مابه جرم ساده لوحی این چنین تنهاشدیم مردمان این زمانه با دورنگی خوشترند....بخدادیگه حسش نیست تا همینجا هم سینه خیز اومدم  
هیچ پزشکی موافقت نمیکنه.اتو مو خیلی کمکت میکنه.هر روز هم ملافه و اینها رو بشور و اتو داغ بکش.

اره الان به مامانم گفتم گفت نه اصلا نمیدونم والا 

مرسی از راهنماییت 😘

دخترهام حنا و آوا دوستون دارم ❤❤❤