2737
2734
عنوان

مادرشوهر شمام هرروز یه جوریه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 214 بازدید | 23 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

جدی میگم، باهم خوبیم خدا رو شکر

هنوزعروسش نشدی.ماهم خوب بودیم ایقددوسش داشتم مادرشوهرمومیگم.تااسم این شدک پسرش قراربیادخاستگاریم ازاین روب این روشد.البته منواول خودش پسندکرده بعدپسرش

دیگه حسادتت میکرد.زورشون میومد هم خودش هم اون دخترمادمازلش.دختره الان بهترشده

ماآرزوهامون حبس ابدخورده....💔
هنوزعروسش نشدی.ماهم خوب بودیم ایقددوسش داشتم مادرشوهرمومیگم.تااسم این شدک پسرش قراربیادخاستگاریم ازا ...

نه اینطوری نیس اصن، هر چن وقت یه بار که میره خرید برا منم یه تیکه لباس میخره. یا مثلا یه بار زنگ زدم جواب نداد دوس پسرم به شوخی گفت نمیخواد رو دارت کنه ،کلی دعواش کرد که چرا اینطوری گفتی. فعلا که خوبیم خدا رو شکر پسره این وسط سوسه میاد ولی هیچ کدوم آدم حسابش نمیکنیم😂

تو معجزه زندگي مايي💋♥️
2731
نه اینطوری نیس اصن، هر چن وقت یه بار که میره خرید برا منم یه تیکه لباس میخره. یا مثلا یه بار زنگ زدم ...

دمش گرم من مادرشوهرم چون میبینه شوهرم دوران عقد پول و اینا میده یه تیکه واسم نمیخره :/

حالم از ادمایی که تو روم یه شخصیتن پشتم یه شخصیت ب شدت ب هم میخوره:/
ازمنم همینجوره...گاهی یک روزدرمیون زنگ میزنه چطورامروزنیومدی خانم.گاهی تایکماه یادمو نمیکنه میرم خون ...

اووووف دقیقا 

حالم از ادمایی که تو روم یه شخصیتن پشتم یه شخصیت ب شدت ب هم میخوره:/
2738
 دمش گرم من مادرشوهرم چون میبینه شوهرم دوران عقد پول و اینا میده یه تیکه واسم نمیخره :/

خب دوس پسر من سیاستش درسته جلو مادرش خیلی منو تحویل نمیگیره، همش اذیتم میکنه مادرش هم طرف منه. البته فقط جلو مامانش فیلم میاد خودمم متوجه ام. اگه خیلی توجه کنه شاید اونم حس حسادتش تحریک شه و باهام بد شه

تو معجزه زندگي مايي💋♥️