2737
2734

اووووف بدتر از مادر شوهرت از شما لجم گرفت.جوری رفتار کردی که خودت کارهات قبول نداری😡

بابت جوراب باید میگفتی اتاق مکان خصوصی زن شوهر مهمون جاش تو سالنه یعنی توام فضولی نکن

باقی کارها هم گیر میده بگو من اینجوری دوست دارم بعد روت برگردون برو سرت جای گرم کن.یعنی توجه به حرفش نداری.شما تاییدش میخوای بخاطر همین دورش میچرخی همه ایراداش رو ب طرف میکنی.از این بعدم مهمونا اگه قرار ساعت 5 بیان شما الکی به ایشون یه ساعت دیرتر بگو اینجوری ایشونم همزمان با مهمونا میرسن.

کارای پذیرایی هم قبل اومدنش رو.میز بچین حرف زد دوتا بزن دهنش😂

اره خداروشکر.شوهر من نمیذاره برم دکتر با اینکه خیلی بچه دوست داره میگه اگه شد سد نشد مهم نیست.من بعض ...

من چندبار سونو دادم ازمایش دادم ولی مشکلی نداشتم اخرشم فقط با یه قرص تقویتی حامله شدم

ولی شوهرم یکبار ازمایش داد اون آخرا که یکم ضعیف بود ماه بعدش حامله شدم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اووووف بدتر از مادر شوهرت از شما لجم گرفت.جوری رفتار کردی که خودت کارهات قبول نداری😡 بابت جوراب با ...

دقیقا میوه و همه چیو چیده بودم رو اپن.مشکل اینجا بود با مادرشوهرم هماهنگ کرده بودن که ساعت 4 میریم.هرکسی هم میرسه بهش میگه عروست چقدر خوبه اینم عین بز نگاه میکنه هیچی نمیگه 😐😐

پس کی میای عزیز مامان❤👶😢
2731
دقیقا میوه و همه چیو چیده بودم رو اپن.مشکل اینجا بود با مادرشوهرم هماهنگ کرده بودن که ساعت 4 میریم.ه ...

نمیگم تو روش حرفی بزن بلخره بزرگتره.ولی شخصیتت خودت بکش بالا والا چند سال دیگه برای هر کاری دچار تردید میشی فکر میکنی درست نیست بعد مجبوری نظر دیگران بخوای که به مرور هم باعث دخالت و نظر دادن بیشتر میشه هم کارها خوب پیش نمیره.اگه 10 بار یه چیز کلید شد گفت درست کن اوایل بهونه بگیر الکی سرت مشغول کاره دیگه کن لازم شد خودش انجام بده اون کارو.به مرور بفهمون خودت اینجور که هست دوست داری.

پیش دیگران امر و نهی میکنه نشون میده چیزی بارت نیست اداب معاشرت و.مهمون داری بلد نیستی خودش داره تعلیمت میده اینجوری خیلی بدتر ولی وقتی توجه نکنی کم کم تابلو میشه دیگرانم میفهمن داره دخالت میکنه خودشم برای اینکه تابلو نشه کم کم خاموش میشه.