2737
2739
بابا این فصل فصله آفت دهانه، آخرای فصل بهار نزدیک ب تابستون...  من و دخترخاله و خواهرزادمم زدی ...

دختر من و عمم و دو تا بچه های خواهر شوهرم آفت و برفک زدن 

واگیر داره لامصب 

مراقب باشین ظرف و قاشق و لیوان شونو جدا کنین 

خداوند به حضرت موسی فرمود با زبانی که گناه نکردی دعا کن تا روا گردد. حضرت فرمود کدام زبان است که گناه نکرده باشد؟  خداوند فرمود تو با زبان دیگران گناه نکرده ای از دیگران بخواه برای حاجتت دعا کنند تا روا گردد. با یه صلوات دعام میکنی؟؟؟ 😢

اینی که من میگم ارثیه

خواهر منم چند ماهی دهنش پر از آفت بود بهش گفتم نکنه از بیمازی مامان گرفتی که رفت دکتر دید بعله گرفته و درمانش فقط با کورتونه

اسم مریضیش پمفیگوسه

💝خدایا پسرم تمام زندگیه منه،برام حفظش کن💝

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دختر من و عمم و دو تا بچه های خواهر شوهرم آفت و برفک زدن  واگیر داره لامصب  مراقب باشین ...

ایوای باهم تو یه بشقاب غذا خوردیم.منم هفته بعد خواستگاریمه

کنار آشیانه ی تو آشیانه می کنم/فضای آشیانه را پر از ترانه می کنم/کسی سؤال می کند به خاطر چه زنده ای/و من برا ی زندگی، تو را بهانه می کنم
اگه طبعش گرمه رب انار اگه سرده یادم نیست چی بود یه سر کننده هم یه بار گرفتم از داروخانه عالی بود س ...

مرسی حافظه😁😁😁😁

کندر و کنجد زیاد بخور دلبندم

خداوند به حضرت موسی فرمود با زبانی که گناه نکردی دعا کن تا روا گردد. حضرت فرمود کدام زبان است که گناه نکرده باشد؟  خداوند فرمود تو با زبان دیگران گناه نکرده ای از دیگران بخواه برای حاجتت دعا کنند تا روا گردد. با یه صلوات دعام میکنی؟؟؟ 😢
2728
ایوای باهم تو یه بشقاب غذا خوردیم.منم هفته بعد خواستگاریمه

سریع تا نزده پیشگیری کن منم زبونم داشت میگرفت قطره نیستاتین قرقره کردم 

آره عزیزم من اینجوری ام چیزه خاصی نیس اصلا نگران نباش. من لب پایین که چه عرض کنم کله دهان و زبون و لثه ام حتی آفت می زنهههه ینی پره دهنم آفت سفیید و گنده می شه! اینقدر درد می کنه که تا یه هفته فقط سوپ می خورم😑😂سالی یه بار قشنگ اینجوری می شم. ولی یه داروی مخصوص داره دکتر می ده با اون دهنمو می شورم روزی سه بار.کلی هم سوز می زنه ولی عوضش شر آفت ها کم می شه😑

و خدایی که به شدت کافیست
آره عزیزم من اینجوری ام چیزه خاصی نیس اصلا نگران نباش. من لب پایین که چه عرض کنم کله دهان و زبون و ل ...

خواهرم اولین بارشه

کنار آشیانه ی تو آشیانه می کنم/فضای آشیانه را پر از ترانه می کنم/کسی سؤال می کند به خاطر چه زنده ای/و من برا ی زندگی، تو را بهانه می کنم

خب دیگه نوشته عوارض دارو شه سرطان چرا دور از جونش 

ولی چنتا چیز میگم بگو انجام بده 

رب انار بخوره و بماله رو آفت ها 

گشنیز خشک یا تازه بجوعه و تو فضای دهان نگه داره تا با بذاقش قاطی شه 

قطره نیستاتین هر 8 ساعت 20 قطره بریزه تو دهنش نگه داره 

جوش شیرینم میسوزونه ولی هیلی خوبه 

2738
اینی که من میگم ارثیه خواهر منم چند ماهی دهنش پر از آفت بود بهش گفتم نکنه از بیمازی مامان گرفتی که ...

عزیزم میشه یکم اطلاعات راجع به این بیماری بهم بدی

و اینکه پیش چ متخصصی باید رفت

همسر من  سه سالی هست به صورت مداوم تو دهنش افت داره ، اونم چن تا چن تا، این بار پنج تا افت زده به چه بزرگی ، که اگه من فقط یدونشو داشتم از پا درمیومدم

خیلی دلم میسوزه ، هیچی هم بهش اثر نمیکنه

عزیزم میشه یکم اطلاعات راجع به این بیماری بهم بدی و اینکه پیش چ متخصصی باید رفت همسر من  سه س ...

بیماری پمفیگوس ریشه اش از اعصابه..بعد اول دهن پر از آفت میشه واسه یه سریا مثل مادرمن تا داخل ریه هاشم پر از زخم میه ولی واسه خواخرم زد به سینه هاش..درمان نشه قطعه خطرناکه بدن بو میگیره مثل اسنکه داره از داخل میگنده..باید پیش فوق تخصص پوست برید.اگر تهران بتشین دکتر طوسی برید پیشش و تو تهران بیمارستان لقمان الحکیم و رازی  باید برن حتما...

درمان قطعی نداره چون مادر من کامل خوب نشد طفلی و دازه همچنان

💝خدایا پسرم تمام زندگیه منه،برام حفظش کن💝