2726
عنوان

کبودی بدن

| مشاهده متن کامل بحث + 3362 بازدید | 41 پست
بچهامنم امپول انوکسی پارین میزنم بعد جراحی.مشکل خونی ندارم ولی چون تخمک زیادی داشتم اینو دادن بهم.بد ...

شوهر منن بعد عمل میزد من واسش میزدم وقتی بد میزدم اینجوری میشد و کبود میشد،بد زدین میخواد کبود شه چیزی نیست خوب میشه

تیکر تولد یکسالگی گل دخترمه 😗😗😗

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
شوهر منن بعد عمل میزد من واسش میزدم وقتی بد میزدم اینجوری میشد و کبود میشد،بد زدین میخواد کبود شه چی ...

ولی اونجایی ک کبود شده نزده بودم زیر نافم شده.میترسم😖😖😖دستمم چن وقت پیش کبود شده بود نمیدونم چرا البته اونجای دلمو ی هفته پیش توبیمارستان امپول زدن خیلییی درد داشتم.خیلییییی درحد مرگ پامو میذاشتم زمین درد داشتم میگم نکنه هواگیریش نکرده؟؟؟؟خیلیییی ادم استرس میگیره

ولی اونجایی ک کبود شده نزده بودم زیر نافم شده.میترسم😖😖😖دستمم چن وقت پیش کبود شده بود نمیدونم چرا ...

هیچی نمیشه من کلا شوهرمو داغون کردم همش کبود بود هیچیش نشد الکی استرس نگیر عوارض امپوله

تیکر تولد یکسالگی گل دخترمه 😗😗😗
هیچی نمیشه من کلا شوهرمو داغون کردم همش کبود بود هیچیش نشد الکی استرس نگیر عوارض امپوله

خب خیالم راحت شد.....من ایشاده جلو اینه وایمیستم میزنم.درد نداره.ولی بیرون زدم خیلی درد داشت.فک کنم هواگیریش نکرده بود.چون هوا توشه

چ ربطی داره..بالاخره زود تر بفهمن بهتره بنظرت باید چجوری میگفتم؟؟

یا خدا ...چیو زودتر بفهمه؟ شما متخصصین؟ ازش آزمایش گرفتین ؟من خودبخود کبود میشدم رفتم دکتر داخلی برام آزمایش نوشت تا دلیلش تیروئیدم بوده

و خدایی که در این نزدیکی هاست
یا خدا ...چیو زودتر بفهمه؟ شما متخصصین؟ ازش آزمایش گرفتین ؟من خودبخود کبود میشدم رفتم دکتر داخلی برا ...

عزیزم دقت کنی گفتم علائم سرطانه نگفتم سرطان داری.😕اول خوب دقت کن من چی گفتم

من پزشک نیستم گلم ..اینم گفتم ک پیگیر باشه

😑فقط دنبال ایرادین از کار ادم