2733
2734
عنوان

عكس حلقه ازداجتونو بزارید

| مشاهده متن کامل بحث + 782 بازدید | 39 پست

عکسی ازش ندارم گلم متاسفانه به دلایلی چون ساختن خونه فروختمش شوهرم قول داده بعدا بخریم😂

همینطور ک ما دهن مونو بستیم و در مورد شما قضاوت نمیکنیم شماهم حق ندارید در مورد سن ازدواج و تحصیلات من نظر بدید شما اگ بیل زن اید یه بیلی به باغچه خودتون بزنید .خود خدا هم ممنوع نکرده ازدواج تو سن پایین رو حضرت فاطمه هم ۹ سالگی ازدواج کرده ادمی ک از زندگی راضیه رو نرنجونید با حرفاتون ...بذارید یه یاد خوب ازتون بمونه🙂😏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

@نی_نی_یار_5   مدیونی اگه نزاری @مامان_محمدمحسن    

😁😁😁

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام
@ملودی20     @میمونمت     @مامان_کوچولو16ساله     @az ...

حلقه ام 🤩

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام
2728

عزیزم عاشق تم عکست شدم😍

حلقت (بدون حلقه همسرت)چقدر شد قیمتش؟

وزنش چقدره و چه سالی خریدیش؟

با کمال احترامی که برا همتون قائلم ولی باید بگم که هیچ خوشم نمیاد کسی تو تاپیکام نمک بازی دربیاره اگه سوالی میپرسم، جوابمم میخوام همین و بس. _تیکه بامزه نندازین لطفا دوستای عزیزم_ مرسی بوووس😘
عزیزم عاشق تم عکست شدم😍 حلقت (بدون حلقه همسرت)چقدر شد قیمتش؟ وزنش چقدره و چه سالی خریدیش؟

@khanoome_khoone    

با کمال احترامی که برا همتون قائلم ولی باید بگم که هیچ خوشم نمیاد کسی تو تاپیکام نمک بازی دربیاره اگه سوالی میپرسم، جوابمم میخوام همین و بس. _تیکه بامزه نندازین لطفا دوستای عزیزم_ مرسی بوووس😘
2738
مرسى عزيزم😊 سال ٩٥، شد ٢٥٠٠. وزنشو نميدونم

مرسی💜

سلام عزیزم‌خوبی ببخشید انگشتر برام تنگ شده دستم‌نمیکنم

سلام خوبم مرسی

اهان باشه

ستاد مبارزه با تنبلی تخمدان😞                               عاشق نقاشی ام👩🏻‍🎨.                                                      اگر خدا را یافتی هر چه را باختی مهم نیست😍