2733
2734
عنوان

جاریم الکی الکی با من بده

| مشاهده متن کامل بحث + 2089 بازدید | 100 پست
من سره هرچیزی نمیام به استارتر تاپیکا بگم وااااااای طرف داره حسودی میکنه و فلان.ولیییی این یه دفعه ر ...

فکر کنم چون من و شوهرم جلو بقیه بت هم احترام میذاریم اینطوریه.آخه اون و شوهرش جلو بقیه دعوا میکنن.مثلا شوهرش یه دفعه گفت اینا رو اگه ما نمیگرفتیم هیچکس نمیگرفت !!! شوهر من گفت من در مورد خانمم اینطوری فکر نمیکنم.تو رو نمیدونم

شما اون عروس خوشگله نیستی که با دوست پسرت ازدواج کردی؟ جارین بهت حسودی میکرد😐😐

اونا هم قیافشون خوبه.ولی بله شوهرم خودش منو انتخاب کرده.اونا رو مادر شوهرم انتخاب کرده.یعنی خودشون کسی رو پیشنهاد دادن.مادر شوهرم قبول نکرده.ولی سر من،شوهرم خیای اصرار کرده،راضی شدن.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ب شوهرت بگو باید ب من احترام بزارن باهاشون صحبت کن یکم رتبطه رو کم کن قطع نکنی کن ک یکم ترس از دست ...

آفرین.البته کلا مادرشوهرم حساس شده.من یه کم چهره ام هم ناراحت بشه.شروع میکنه از جاریم و برادرشوهرم تعریف کنه و بگه چقدر شماها رو دوست دارن و تو حساسی و ...

تصمیم گرفتم اصلا باش حرف نزنم.تا وقتی مستقیم بام حرف بزنه.مثلا سر سفره من و شوهرم نشستیم.میاد به من میگه پاشو اونور بشین.اینجور موقع ها جوابشو میدم که مثلا اینهمه جا شما اونطرف بشینید.در همین حد

2731
آفرین.البته کلا مادرشوهرم حساس شده.من یه کم چهره ام هم ناراحت بشه.شروع میکنه از جاریم و برادرشوهرم ت ...

میگه پاشو بگو زودتر میومدی ب من چ بعدش بخند😂😂😂

خدا بچه هامو ب تو میسپارم
فکر کنم چون من و شوهرم جلو بقیه بت هم احترام میذاریم اینطوریه.آخه اون و شوهرش جلو بقیه دعوا میکنن.مث ...

همووونه پس 😂😂شوهرت قشنگ جاریتو سوزونده 😁حقشه جاری پروو.ازین به بعد هم بسوزونیدش😝

من یک زنم💪👧👩💎که میزنم به سیم اخر و میگم .منو ببین یه آدمم که از توئه پوسته تنم👌ندا منم،هوا منم صدای نسل ما منم.اگرچه بستی بالمو ...رها تر از رها منم😊😍اگرچه جنسه شیشَم.قوی تر از همیشه ام💪.نبین نحیفه ساقه هام .درخته کهنه ریشه ام🌳همیشه بوده باورم .که با تو من برابرم👌اگه قویه بازوهات.ب جاش منم یه مادرم💪(آهنگ زن از رانا منصور)
2738
قلبش تشکیل نشد مجبور شدم سقط کنم.۴سال پیش بود..البته بدون هیچ دارو و درمانی حامله شده بودم

انشالله که هرچی زودتر بازم حامله بشی‌...اما توروخدا اینبار زود نرو سونوی تشکیل قلب بعدم رفتی قلب تشکیل نشده بود صبرکن تا هفته۱۵قلب تشکیل میشه بعدم تا هفته ۱۸میشه سقط کرد زوداقدام نکن

بعده ۶سال چشم انتظاری...خدایا ممنونم واسه هدیه ای که بهم دادی خودت مراقب حسینکوچولوی من باش😍😍❤❤تولد٢٦/٦/٩٨
قلبش تشکیل نشد مجبور شدم سقط کنم.۴سال پیش بود..البته بدون هیچ دارو و درمانی حامله شده بودم

انشالله که هرچی زودتر بازم حامله بشی‌...اما توروخدا اینبار زود نرو سونوی تشکیل قلب بعدم رفتی قلب تشکیل نشده بود صبرکن تا هفته۱۵قلب تشکیل میشه بعدم تا هفته ۱۸میشه سقط کرد زوداقدام نکن

بعده ۶سال چشم انتظاری...خدایا ممنونم واسه هدیه ای که بهم دادی خودت مراقب حسینکوچولوی من باش😍😍❤❤تولد٢٦/٦/٩٨
انشالله که هرچی زودتر بازم حامله بشی‌...اما توروخدا اینبار زود نرو سونوی تشکیل قلب بعدم رفتی قلب تشک ...

زنده باشی..بخدا پشیمونم تجربه نداشتم..هنوزم بعد از ۴سال شوهرم میگه نباید سقط میکردی اون قلبش تشکیل میشد عجله کردی..از بس ک دیگران هولم کردن 

💔 خدایا امیدم فقط تویی رحم کن بهم😘