2726
عنوان

کار بد گذشته مو با تاپیک یکی از بچه ها یادم اومد

| مشاهده متن کامل بحث + 627 بازدید | 57 پست
خب تغییر کن منو که اقایون تغییر دادن شدم بی اعصاب

نمیتونم. کلا تو مسائل غیر عاطفی خیلی قوی ام اما پای عاطفه میاد وسط ضعیفم . کودکی وحشتناکی داشتم . خودم میدونم مریضم

خداروشکر

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

هرکیو میبینی نیاز به کمک داره بهش کمک کن

مثلا برو برای گربه و سگ آشغالای استخوون زو بده

خرده نوت و برنج رو بریز برای پرنده ها

هر جا که پرنده هست که رو زمین اومدن تو مسیرت رو عوض کن که بلند نشن.

منم یه بار چندسال پیش تو بازار مری یه خانم دیدم صورتش شده بود زرد دستشو اورده بود میگفت دخترم کمکم کن😭

من از کنارش رد شدم😭😭

۱۶سالم بود هنوز تودلمه واسه همین دیگه همیشه کمک میکنم اینو اون

یادته میگفتی دوستداری زودتر از من از دنیا بری چون تحمل نبود منو نداری؟چرا خدا صدای تورو شنید ولی صدای منو نه🖤 عهد بستم باخودم  تااخرین نفسم بهبعشت پایبند بمونم،قول میدم سریع بیام پیشت عشقم😞.
همه شونو کنار گذاشتم یه سال پیش . تنهام الان . دارم جبران میکنم گذشته مو

خوب موقع ای کنار گذاشتی چون خیلللی جوانی الان

جدا از همه چی من خودم از این کارا دوس دارم چون احساس میکنم توش هیجان هست ولی به این شدت تاحالا کاری نکردم

آهای طعنه زده چشم تو به چشمای آهو~♡  میدونم قدیمیه ولی دیگه چیزی به ذهنم نرسید😐
2728
گروه بودیم. رفیق بد زیاد داشتم

خوب دیگه اون دوران گذشته ولی اینکه دست به چنین خشونت هایی زدی حتما آثار منفی عمیقی روی روحیه و رفتارت گذاشته مثل همین افسردگی که میگی بهتره حتما با مشاور صحبت کنی خودت رو تخلیه کنی 

وصف رخساره خورشید ز خفاش مپرس  دوست عزیز لطفا متن امضاء من رو بخونید نی نی سایتی گرامی لطفا اگر با کامنتهای من مخالفتی داشتید احساستون رو کنترل کنید و من رو ریپلای نکنید مگر اینکه مستقیما شما رو مخاطب قرار داده باشم یا استارتر تاپیکی باشید که توش پست گذاشتم ، من مایل نیستم هیچ بحث و تبادل نظری با مخالفانم داشته باشم مگر اینکه خودم اعلام آمادگی کنم پس خودتون رو خسته نکنید و با اجتناب از هر بحث بیهوده ای در حق اعصاب و شخصیت من و خودتون لطف بزرگی بفرمایید
نمیتونم. کلا تو مسائل غیر عاطفی خیلی قوی ام اما پای عاطفه میاد وسط ضعیفم . کودکی وحشتناکی داشتم . خو ...

منظورت از عاطفی و غیر عاطفی چیه

دیگر قوی شدم  میبینم میخندم    رد می شم  
خوب موقع ای کنار گذاشتی چون خیلللی جوانی الان جدا از همه چی من خودم از این کارا دوس دارم چون احساس ...

این کاری که گفتم کوچیک ترینش بود . نه خوب شد انجامش ندادی هیچ هیجانی توش نیست .

خیلی وقت نیس که آدم ریلکسی شدم. دنیا به کاممه. بااینکه سنم زیاد نیس ولی دارم به تک تک آرزوهام میرسم. شایدم به این خاطر هست که دنیارو جدی نگرفتم. سخت گذشت بهم تا فهمیدم منم یه روزی میمیرم.دیگه بعد یه سال مرگم کسی منو یادش نمیمونه. حتی پدرمادرمم دیگه زیاد منو یاد نمیکنن. حتی عشقم. حتی دوستام. دارم به تک تک آرزوهام میرسم چون دل خوشی دارم. این دل خوش رو یکماهه که بهش رسیدم. واسه هیچ چیزی خودمو ناراحت نمیکنم. حرفای مردم رو اگه به کامم نباشه به یه ورم میگیرم. خیلی وقت نیس که دیگه اگه مردم سوالی میپرسن جوابشونو نمی دم یا اگرم بدم کوتاه . چون زندگی من به کسی ربط نداره. خیلی وقت نیس آدمارو میشناسم. تقریبا از روزی که با نینی سایت آشنا شدم خیلی چیزا اومده دستم.  هنوز 20ساله م نشده ولی از یه آدم30ساله بیشتر میدونم. خیلی وقته تحویلم نگرفتن دوروبریام . ولی الان افتادن به پام. دارن پاچه خواریمو میکنن. کی باورش میشه دارن پاچه خواری یه دختر 19ساله شهرستانی رو میکنن؟  آره کسگم خیلی چیزا یاد گرفتم. درس رو دوست ندارم چون فرقی بحالم نکرد. حالمو خوب نکرد. باعث نشد از زندگی چیزی یاد بگیرم. هر کاری دوس داشته باشم میکنم. حرفت حق باشه با جونو دلم قبولت دارم و میگم چشم. حرفت حق نباشه یه گوشم دره یه گوشم دروازه. دنیا قبلنا به کامم تلخ بود . خیلی سخته منی که دوستام سرم جنگ و دعوا داشتن که با کدومشون برم بیرون و با کدومشون حرف بزنم یهو تنها شم. باورت نمیشه اگه بگم از اون چهل پنجاتا دوستی که داشتم یکیشم نموند باهام . دیگه نمیخام هیچ دوستی داشته باشم. چند ساله تنهام .پیشونی خدامو میبوسم که گذاشت من تنها باشم .تنها نمیشدم الان اینهمه خوشبخت نمیبودم. فقط یکماهه فهمیدم زندگی چیه. چجور باید باشم. چیکار باید بکنم. از زندگی چی میخام .کوچیکترین چیزا هم مثل یه فیلم نگا کردن منو خوشحال میکنه. دیگه از آدما خوشم نمیاد . از هیچکی . امیدوارم توام یه روزی به خوشبختی که من دارم برسی.

من خودم منطق رو خیلی بیشتر از احساس میپسندم به طوری که برای بعضی از دوستای صمیم خیلی سنگدلم

حتما به روانپزشک مراجعه کن ازار حیوانات و چاقو زدنشون چیزی نیست که به راحتی از خاطرادم پاک بشه و همیشه عذاب وجدانش باهات خواهد بود برای شروع برو نقاهتگاه هایی که حبوانات اسیب دیده رو درمان مبکنن امیدوارم واقعا پشیمون شده باشی 

انگشت مکن رنجه به در کوفتن کَس. تا کَس نکند رنجه به در کوفتنت مشت .
این کاری که گفتم کوچیک ترینش بود . نه خوب شد انجامش ندادی هیچ هیجانی توش نیست .

چی بگم....

یک کبوتر رو تراسمون گیر کرده بود به وسایلای رو تراس مرده بود تا چند هفته خواب اشفته میدیدم شیرم کم ش ...

منم تحمل ندارم.یه گربه پشت بوم مازندگی میکنه دوسه روزه بچشو گم کرده هرشب میاد رو پشت بوم ما صداش میکنه.دلم کباب میشه از اون طرز صداکردنش.بچشو میدونم کجاست سرکوچه دم سوپری بهش غذامیدن عادت کرده به اونجا.ولی نمیتونم کمکشون کنم😢😢😢

#سردار_دلها🇮🇷                                                                                                                                                به یاد ژنرال شهید حاج قاسم سلیمانی
همه شونو کنار گذاشتم یه سال پیش . تنهام الان . دارم جبران میکنم گذشته مو

عزیزم همین که خوب و بد رو تشخیص میدی یعنی ذاتت خوبه..خیلی ها هستن آزار میرسونن ولی دریغ از ذره ای پشیمانی..ولی تو خداراشکر که زودمتوجه شدی و فرصت داری برای جبران.همین که پشیمونی و میخوای جبران کنی یعنی خدا دستش رو به سمتت گرفته پس توکل به خدا...