2737
2734
عزیزم باید برنامه امون رو طوری تنظیم کنیم ک برا نماز بیدار بشیم اگه تا دیر وقت بیدار می مونی برنامه ...

وای چه خوب😍

با کمال احترامی که برا همتون قائلم ولی باید بگم که هیچ خوشم نمیاد کسی تو تاپیکام نمک بازی دربیاره اگه سوالی میپرسم، جوابمم میخوام همین و بس. _تیکه بامزه نندازین لطفا دوستای عزیزم_ مرسی بوووس😘
عزیزم یازده تا توحید بخون امام علی ع فرموند اگر خونده بچه همسایه هاتونم برای نماز صبح پامیشن ردخورند ...

باشه حتما عزیزم❤

با کمال احترامی که برا همتون قائلم ولی باید بگم که هیچ خوشم نمیاد کسی تو تاپیکام نمک بازی دربیاره اگه سوالی میپرسم، جوابمم میخوام همین و بس. _تیکه بامزه نندازین لطفا دوستای عزیزم_ مرسی بوووس😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دو رکعت  ؟؟  یا یکی  قاطی کردم 😀😀

ببین گلم نماز وتر رو که برات توضیح دادن یخورده مشکل تراز دورکعت نمازشب سادست..بخاطر همین میگم اولش از دورکعت نماز شب ساده شروع کن ادلهاید هم گفتن اگر وقت کم داشتی میتونی بجای نماز شب کامل یک رکعت وتر رو بخونی

سلام یه مادر هستم ک دوتا کوچولوی ناز دارم خیلیم دوسشون دارم میشه برای سلامتی دردونه هام یک صلوات بفرستین  
مرسی❤ بچه ها اگه من واقعا نتونم صبح زود پاشم نمازمو بخونم خدا ناراحت میشه قضاشو همراهه نماز ظهر بخ ...

گوشیت رو‌بزار رو‌زنگ  دور تر خودت هم‌بزارش ک‌زنگ‌زد مجبور شی بلند شی بری خاموشش کنی 

دیگ‌بعد سریع برو وضو‌بگیر  اولش سخته بعد عادت می‌کنی  جوری ک‌نخونی نماز ظهر و‌مغرب هم‌بهت مزه نمیده

چقدر دردآور است میخواهی خوب باشی که میخواهی با همه مهربان باشی اما بد فهمیده شوی و بد قضاوت شوی اما با تمام این قضاوت ها مهم نیست من برای خودم زندگی میکنم به عشق خدایی که از همه چیز آگاهست.
2731
ببین گلم نماز وتر رو که برات توضیح دادن یخورده مشکل تراز دورکعت نمازشب سادست..بخاطر همین میگم اولش ا ...

اول سعی کن به نماز شب عادت کنی بعد کم کم کامل بخونی..تا سختت نباشه وخسته نشی

سلام یه مادر هستم ک دوتا کوچولوی ناز دارم خیلیم دوسشون دارم میشه برای سلامتی دردونه هام یک صلوات بفرستین  
ببین گلم نماز وتر رو که برات توضیح دادن یخورده مشکل تراز دورکعت نمازشب سادست..بخاطر همین میگم اولش ا ...

اها بسیار خوب. ممنونم  

چقدر دردآور است میخواهی خوب باشی که میخواهی با همه مهربان باشی اما بد فهمیده شوی و بد قضاوت شوی اما با تمام این قضاوت ها مهم نیست من برای خودم زندگی میکنم به عشق خدایی که از همه چیز آگاهست.
گوشیت رو‌بزار رو‌زنگ  دور تر خودت هم‌بزارش ک‌زنگ‌زد مجبور شی بلند شی بری خاموشش کنی  دیگ‌ ...

مرسی ازت❤

2738
خواهش میکنم التماس دعا

محتاجیم به دعا🌹🌹🌹🌹