2726
عنوان

یکی بیاد منو از این دو ولی نجات بده😣😣

| مشاهده متن کامل بحث + 510 بازدید | 55 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اخه تعداد چ اهمیتی داره اینم معلومه گرونه چون هم پهناش خوبه واسه النگو هم معلومه مزد ساخت بالا داره ...

آخه خودمم النگو زیاد دوست دارم

اصلا فکر فامیل نمیکنم

چون همه میدونن وضع مالی خوبی داریم و 

اگه بخوام بیشتر از اینم میتونم بخرم

حتی شوهرم میگه هرچند تا بخوای میخرم ولی من نمیخوام تو این گرونی پول بده به طلا

اینا هم طلا های قبلی خودم بود دادم گرفتم

۲۲تاااااااااااا  چخبره بابا مگه ویترین طلافروشی هستش؟؟

منم ترکم ..النگو به ترک و غیر ترک که ربطی نداره!!!!!

که اگه داشت نباید تو طلافروشی های شهرای فارسی زبان ،النگو میبود!!!!!

منم ۶تا دارم ..تو عروسیام میبینم که اکثرا یه دسشون پره!!و خیلیم پز میدن ..اما راستش خودم اصن راضی نیستم ..دوس دارم بفروشم بدم نیم ست بخرم ..یه بار یه سرویس بندازم ..ی بارم یکی دیگه!!

درسته که طلا و جواهر زینت خانومه .اما به حدش ..یه جوری نباشه که از زینت درآد!!!

2728
آخه خودمم النگو زیاد دوست دارم اصلا فکر فامیل نمیکنم چون همه میدونن وضع مالی خوبی داریم و  ا ...

اها خب پس همین خوبه من فکر صررشم خخخ وگرنه خودم النگوی پهن تکی دوس دارم مثل اینا ک عکسشو میفرستم البته اینارو هم خیلی دوس ندارم ولی بیشتر از النگوی تکی دوش دارم

مرسی گلم حالا امدی نظر بده

چی بگم،والا نمیدونم عکس گذاشتی ازش؟

ما خودمون عروس کیم والا همچین رسمی ندارن!😂

🌺برای سلامتی وظهور آقا امام زمان عج صلوات🌺خدایا از اون شادیا که ناخودآگاه آدمو به سجده میندازه به همه‌مون بده. 😊💚  صد سال دیگه من،تو،او.... هیچ کدوم نیستیم،باورت میشه؟....کاش مهربون باشیم💔❤‏چقدر قشنگه این دعا که میگه:وَلا تُعَنِّنی بِطَلَبِ ما لَم تُقَدَّرلی فیهِ رِزقاً[خدای خوبم در جستجویی انچه برایم مقدر نکرده ای، خسته ام نکن]🙌💙🙏استادی می‌گفت:اگر تو کسی را ملاقات کنی و قلبت بکوبد، دستانت بلرزد و زانویت سست شود، این عشق نیست! وقتی تو محبوبت را می‌بینی آرام می‌شوی. نه دلهره‌ای، نه تلاطمی...💗💓💚😊

قشنگه که از این نازکتر دیگه بده خواهر ،من میگم کاش دوتا ضخیم ترشو میگرفتی

🌺برای سلامتی وظهور آقا امام زمان عج صلوات🌺خدایا از اون شادیا که ناخودآگاه آدمو به سجده میندازه به همه‌مون بده. 😊💚  صد سال دیگه من،تو،او.... هیچ کدوم نیستیم،باورت میشه؟....کاش مهربون باشیم💔❤‏چقدر قشنگه این دعا که میگه:وَلا تُعَنِّنی بِطَلَبِ ما لَم تُقَدَّرلی فیهِ رِزقاً[خدای خوبم در جستجویی انچه برایم مقدر نکرده ای، خسته ام نکن]🙌💙🙏استادی می‌گفت:اگر تو کسی را ملاقات کنی و قلبت بکوبد، دستانت بلرزد و زانویت سست شود، این عشق نیست! وقتی تو محبوبت را می‌بینی آرام می‌شوی. نه دلهره‌ای، نه تلاطمی...💗💓💚😊