2726
عنوان

خیلی خورد توی ذوقم

| مشاهده متن کامل بحث + 438 بازدید | 42 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام عزیزم آزمایش های قبل از بارداری رو دادی ؟ چکاب کامل می نویسن با سونو

نهدهیچی ، دکترمم توی مشهد خیلی معروفه ولی هیچ ازمایشی نداد، گفت فقط اول اقدام کن ، قبلش اسید فولیک هم بخور همین

2728
من فک میکردم حاملگی راحته ، الان فهمیدم خیلی سخته ، کلی هر شب دوتایی معجون میخوردیم ، کره گوسفندی، ش ...

تو تقویم پیدا کن چه روزی واسه حاملگی خوبه،اگه یه جینسیت خاصی مدنظرت هم هست،رژیمش بگیر

قبلا اگه چکاب کردی مشکلی نداشتی نترس میشی 

براخودت دغدغه درست کن حداقل 4و5 تلاشت بکن ولی بش فکرنکن ریلکس باش

ماهی یه بارم بی بی چک بزن 

قبلش رفتم دکتر ، گفت ۲۰ تا اسید فولیک بخور ، اقدام کن ، بعد به دکتره گفتم شما سز میکنین من از طبیعی ...

ممنون عزیزم انشالله قسمت تو هم میشه منم خیلی عجول بودم ولی جز صبر کاری ازت بر نمیاد،اگه میخوای زودتر به جواب برسی برو دکتر ازمایش ها و سونو رحم انجام بده که اگه خدایی نکرده مشکلی بود زودتر درمان بشه وقتتون تلف نشه از سه ماه قبل هم خیلی مهمه که فولیک اسید بخوری هم خودت هم همسرت

تو تقویم پیدا کن چه روزی واسه حاملگی خوبه،اگه یه جینسیت خاصی مدنظرت هم هست،رژیمش بگیر قبلا اگه چکاب ...

من خودم پسر دوست دارم ، ولی شوهرم عاشق دختره ، حالا اگه بخوام پسر شه چی باید بخورم؟

بشی که نور علا نور میشه....🤣🤣🤣البته اگه بچه بخوای

همون اول نمیخوام که 😁😁

میگم شانس ندارم همون اول 😶😶😶😶

رفتم پیش پزشک زنان برای درد عادت ماهانگی  گفت استعداد بارداریت زیاده 😑😑😑

من خودم پسر دوست دارم ، ولی شوهرم عاشق دختره ، حالا اگه بخوام پسر شه چی باید بخورم؟

من و شوهرمم همنطوریم

نمیدونم باید بری دکتر ازچندماه قبل بخوری ،دکتربت رژیم میده

ولی میدونم عسل باید زیاد بخوری

دردت چطور بود؟

برای درد نگفت استعداد بارداریم زیاد

من قبل و بد عادت ترشح دارم شدید 

انگار عادتم 

گفت خانم هایی که خیلی ترشح دارن اصولا فعالیت تخمدانشون زیادِ

منم زیاد توجه نکردم 

دکترت رو عوض کن ، چکاب خیلی مهمه . مثلا اگه پرولاکتینت بالا باشه شانس بارداری خیلی میاد پایین هر چقدر هم که اقدام کنی. در حالی که درمانش هم خیلی سادس. یکی از بچه های همین جا یکی دو سال طول کشیده بود بارداریش فقط به خاطره نفهمیدن همین موضوع

وقتی یه بچه داره راه رفتن رو یاد میگیره و دائم زمین می خوره ، هیچ وقت با خودش نمیگه که شاید من برای اینکار ساخته نشدم