2737
2734
عنوان

جمعه ها دکتر زایشگاه میاد؟

| مشاهده متن کامل بحث + 289 بازدید | 38 پست
دوبار رفتم زایشگاه یبار حالم بد بود دعوا راه انداختم برگشتم . یبار برا ان اس تی رفتم ده دقیقه ایی ک ...

بخیه رو ماما میزنه یا دکتری ک زیره نظرشیم؟

خدایا مارو زودتر به زندگی کثافت و چرکولی قبل برگردون
بخیه رو ماما میزنه یا دکتری ک زیره نظرشیم؟

اگه بیمارستان خصوصی باشه دکتر میزنه.دولتی  دکتر فقط برا سزارین میاد.

زیباترین حس دنیا مادریست😍مادری فقط عشق وحال وبوس وبازی ولوس شدن وشیرین کاری نیست.مادری یعنی خستگی.....موی شونه نزده ...چای سرد....نصف شب بیدارموندن وسرگرم کردن بچه....نق زدن وگریه...بدغذایی...دعا برای پی پی کردن بچه یبوس...تعویض پوشک....ازهمه بدتر وقتی دستشویی داری وبچه نمیذاره بری😩😧.........مادربودن  یعنی  خودت وقف کسی کنی که عاشقانه دوستش داری هرچندبزرگ بشه یادش نمیاد😧

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

اگه بیمارستان خصوصی باشه دکتر میزنه.دولتی  دکتر فقط برا سزارین میاد.

اها

موقع زایمانت منو یادت نره😍دعا کن دختره منم سالم و سلامت ب دنیا بیاد میگن دعای زن باردار موقع زایمان میگیره

اها موقع زایمانت منو یادت نره😍دعا کن دختره منم سالم و سلامت ب دنیا بیاد میگن دعای زن باردار موقع ز ...

چشم عزیزم اگه زیر فشار ودرد زنده موندم😁وووییییموهام سیخ شد

زیباترین حس دنیا مادریست😍مادری فقط عشق وحال وبوس وبازی ولوس شدن وشیرین کاری نیست.مادری یعنی خستگی.....موی شونه نزده ...چای سرد....نصف شب بیدارموندن وسرگرم کردن بچه....نق زدن وگریه...بدغذایی...دعا برای پی پی کردن بچه یبوس...تعویض پوشک....ازهمه بدتر وقتی دستشویی داری وبچه نمیذاره بری😩😧.........مادربودن  یعنی  خودت وقف کسی کنی که عاشقانه دوستش داری هرچندبزرگ بشه یادش نمیاد😧
2728
چشم عزیزم اگه زیر فشار ودرد زنده موندم😁وووییییموهام سیخ شد

ایشاا.. ک زایمانت اونقد راحت باشه ک باورت نشه زایمان کردی😁

پیاده روی میکردی تا قبلش یا ن؟

میگن خ تاثیر داره ت راحت شدن زایمان

ایشاا.. ک زایمانت اونقد راحت باشه ک باورت نشه زایمان کردی😁 پیاده روی میکردی تا قبلش یا ن؟ میگن خ ...

از ۳۳ هفته روزی ۱۵ دقیقه تا نیم ساعت پیاده روی اروم و۱۵ دقیقه ورزش سبک

از۳۸ هفته روزی دوکیلومتر پیاده روی ونیم ساعت تا ۴۰ دقیقه ورزش لگن وکمر.

از ۳۹ هم کرچک وزعفرون وگاو زبون خوردم تاثیر نداشته.

برامون دعا کن خیلی استرس دارم فقط دارم جلو خودم میگیرم وگرنه داغونم

از ۳۳ هفته روزی ۱۵ دقیقه تا نیم ساعت پیاده روی اروم و۱۵ دقیقه ورزش سبک از۳۸ هفته روزی دوکیلومتر پیا ...

حق داری استرس داشته باشی طبیعیه زایمان اولتم هس اما ب خودت تلقین نکن ک بدتر میشی

ی نذری واس خودم برداشتم این دفعه ب نیت تو برمیدارم ک انشاا.. زایمان راحتی داشته باشی

حق داری استرس داشته باشی طبیعیه زایمان اولتم هس اما ب خودت تلقین نکن ک بدتر میشی ی نذری واس خودم بر ...

مرسی عزیزم😍😍فدای دل مهربونت.انشالله برا هردومون همه چی خوب وراحت بگذره

2738