2733
2734

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

وایی ...بخاطر این بوده پس  میگه چی...بندازش،؟

گوه میخوره تو دادگاه تعهد داده بیشعور زورش میاد نمیدونه چکار کنه فقط از راه دور پاچه میگیره یه ندا بدم داداشام خفش کردن

همون Banooyekourd سابقم😊 (گلاره)
ولش کن دیگه به داداشات نگو..رابطه شون رو بدتر نکن...فقط اگه خودتم کاملا اوکی هستی خیلی مواظب باش... ...

جلو من که چیزی نمیزنه نمیدونم خبر مرگش هرچی میخواد بزار بزنه پاچه منو نگیره فقط عههه😬

فکر نکنم حتی نگاش کنه به درک اینهمه بچه یتیم به دنیا میان پنم فکر میکنم یتیمه

من کاریش ندارم بیشعور پاچه میگیره

2728
جلو من که چیزی نمیزنه نمیدونم خبر مرگش هرچی میخواد بزار بزنه پاچه منو نگیره فقط عههه😬 فکر نکنم حتی ...

اشتباه میکنی  بذار بدنیا بیاد 

امیدوارم این بشه یه نقطه عطفی توی زندگیت 

شاید بخاطر بچه رام شد

مامانت اینا فهمیدن

کریستینا68هستم.به دلیلی که من بی اطلاع هستم کاربری قبلیم تعلیق شده😊
اشتباه میکنی  بذار بدنیا بیاد  امیدوارم این بشه یه نقطه عطفی توی زندگیت  شاید بخاطر ...

اره طفلکی بابام انقدر خوشحال شد😭گفت قبل اینکه بمبرم بابابزرگ میشم😭

اره همه میدونن فعلا دارم تا چشم خواهراشو درارم عوضیا

سوم دبیرستان بودم تازه موبایل خریده بودم بردم مدرسه دوستم شماره داییش رو که مجرد بود گرفت صداشو عوض کرد سرکارش گذاشت 

حالا من عصر رفتم خونه خاب بودم اقا زنگ زدن به گوشیم مامانم برداشت یادم نیس به هم چی گفتن اما وقتی بیدار شدم گفت به کی زنگ زده بودی یه پسره زنگ زد گفت با این خط باهام تماس گرفتن منم گفتم اهان داییه فریباست سرکارش گذاشته بودیم😂😂😂😂😂

اره طفلکی بابام انقدر خوشحال شد😭گفت قبل اینکه بمبرم بابابزرگ میشم😭 اره همه میدونن فعلا دارم تا چش ...

خدا رو شکر

ان شاءالله مامان بابات عروسیش رو ببینن 

کریستینا68هستم.به دلیلی که من بی اطلاع هستم کاربری قبلیم تعلیق شده😊
2738