2726
عنوان

فک کنم بچم سقط شد😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 1275 بازدید | 82 پست

منم شرایط این خانمو دارم و همش درد درونی که نکنه بچم یهو بیفته وسط پاهام یا داخل دستشویی مطینم منم حال همین استاررترو پیدا میکنمو تا چند ساعت توی شکم که تکون بخورم یا نه چون دیدن یه موجود زنده سخته البته ما تجربه اولی ها هممون اینطوریم و فکر میکنیم شاید جنین الان شبیه یه عروسک کوچولویه

تیکر بارداری نیست تیکر رسیدن به رویای بچگیمه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم شرایط این خانمو دارم و همش درد درونی که نکنه بچم یهو بیفته وسط پاهام یا داخل دستشویی مطینم منم ح ...

دیشب تااخرشو رفتم هی دست زدم دیدم یچیز سفته😔البته هنوزم سونو نرفتم اخه دیروز سونو بودم

نی نی من خدا تو رو برامون حفظ کنه😍
2728
دیشب تااخرشو رفتم هی دست زدم دیدم یچیز سفته😔البته هنوزم سونو نرفتم اخه دیروز سونو بودم

بنظرم دیگه سونو نرو  اما فکر کنم دکتر باز سونو بنویسه عزیزم حالتو درک میکنم امیدوارم لخته خونی باشه که میگن بهش هماتوم و نینیت سالم باشه منم عینه تو ازین دکتر به اون دکتر ولی الان واقعا خسته ام اگه چنین اتفاقی بیفته م شاید حتی بهش دست نزنم و سریع بپرم بیرون ..... بدبختی من اینه شوهرم دو شیفته و خواهرمم که مثلا مراقبمه تا چهار سرکاره و با درد و ترس

تیکر بارداری نیست تیکر رسیدن به رویای بچگیمه
بنظرم دیگه سونو نرو  اما فکر کنم دکتر باز سونو بنویسه عزیزم حالتو درک میکنم امیدوارم لخته خونی ...

😔خداهم کمک تو بکنه هم من بچها صحیح سالم بیان بغلمون

نی نی من خدا تو رو برامون حفظ کنه😍