2410
2553
برای زایمان طبیعی مبلغ 1/500/000 ریال و برای زایمان سزارین مبلغ 200/000/000 ریال ...

برا زایمان طبیعی مگه تو خصوصی چقدر میگیرین که ۱۵۰۰هم اونا میدن 😐

فقط 13 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه ازتون خواهش کنم برای سلامتی مادرم دعا کنید حتی فقط در حد یک صلوات  مادرم خیلی سختی کشیده رنگ خوشی ندیده  و توی زندگی من هیچی برای من با ارزش تر از مادرم نیست هر کی برای مادرم دعا کنه منم برای آرامش زندگیش و رسیدن به تمام آرزو هاش دعاش میکنم😚اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجه  تیکر تولد دو سالگی پسر عزیزم هست مادرت قربون چشمات بشه😍😍😍😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
شش تومن

برا زایمان طبیعی 😐😐خودش زایمان میکنه ۶ میلیون هم پول میگیرن😐اون موقع میره سزارین میکنه دیگه راحت

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه ازتون خواهش کنم برای سلامتی مادرم دعا کنید حتی فقط در حد یک صلوات  مادرم خیلی سختی کشیده رنگ خوشی ندیده  و توی زندگی من هیچی برای من با ارزش تر از مادرم نیست هر کی برای مادرم دعا کنه منم برای آرامش زندگیش و رسیدن به تمام آرزو هاش دعاش میکنم😚اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجه  تیکر تولد دو سالگی پسر عزیزم هست مادرت قربون چشمات بشه😍😍😍😍
2714
من ک مخوام برم دولتی پول مفت نمیدم 

اخه تو دولتی رسیدگی خوب ندارن من تو خالم دیدم ولی انصافا ۶ میلیون زیاده مگه دکتر قراره چیکار کنه طرف خودش زایمان میکنه دیگه😐

1
5
10
15
20
25
30
35
40