2726

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

شما کامل بلدی 

بله . تقریبا خیلی از آکوردها و ریتما رو بلدم . و آکورد یه ترانه رو بدن میتونم بزنم و بخونم

نفرت یکی از مخرب‌ترین نوع شرایط ذهنی است . نفرت بدن را مسموم می‌کند و اثرات آن غیرقابل جبران است ● نگرانی یکی از بدترین اشکال فعالیت ذهنی ، بعد از نفرت است که عمیقا خود مخرب است ● هیچ چیز در زندگی اتفاق نمی‌افتد -هیچ چیز- که ابتدا در سطح فکر نباشد !                                                         آیاتی از کتاب گفتگو با خدا _ جلد اول ❤
جدی چ خوب من فکر میکردم یه سال طول میکشه یاد بگیرم مارک خوب گیتار چیه برای خرید که کلا سرم نزارن و ه ...

عزیزم یاماها سی ۴۰ برای شروع خوبه، دستت که راه افتاد سی ۷۰ بخر قیمت نو و آکبند رو از دیجی کالا باید ببینی ولی برای شروع دست دوم بخر نه آکبند ،،،چون گیتار نرم شده و قیمتش کمتر و تفاوتی هم نمیکنه الان این قیمتی که گذاشتم واسه گیتار سالم وبدون خط و خش منصفانه اس اگه خش داشته باشه میشه ۶۰۰ و ۷۰۰ اگه شکستگی به ۵۰۰ و ۳۰۰ هم میرسه

2728
بله . تقریبا خیلی از آکوردها و ریتما رو بلدم . و آکورد یه ترانه رو بدن میتونم بزنم و بخونم

شما چند وقت رفتی خوشبحالت کاش منم الان بلد بودم😩

من مرده ام...به نسیم خاطره ای،گاهی تکانی میخورم ...همین
عزیزم یاماها سی ۴۰ برای شروع خوبه، دستت که راه افتاد سی ۷۰ بخر قیمت نو و آکبند رو از دیجی کالا باید ...

باشه عزیزم ممنون باید با همسرم مشورت کنم بعد مزاحم میشم 😘

من مرده ام...به نسیم خاطره ای،گاهی تکانی میخورم ...همین
شما چند وقت رفتی خوشبحالت کاش منم الان بلد بودم😩

ببین باید وقت بذاری برای گیتار 

من تقریبا ۵ سال پیش گیتارمو خریدم . شاغلم .

ولی واقعا وقت نذاشتم برای تمرین . تو اگر وقت بذاری و تمرین کنی کمتر از یکسال میتونی خیلی پیشرفت کنی . 

نفرت یکی از مخرب‌ترین نوع شرایط ذهنی است . نفرت بدن را مسموم می‌کند و اثرات آن غیرقابل جبران است ● نگرانی یکی از بدترین اشکال فعالیت ذهنی ، بعد از نفرت است که عمیقا خود مخرب است ● هیچ چیز در زندگی اتفاق نمی‌افتد -هیچ چیز- که ابتدا در سطح فکر نباشد !                                                         آیاتی از کتاب گفتگو با خدا _ جلد اول ❤

وای دوستان نظرات خ متفاوته با تحقیقات من از اساتید 

من الا میخام شروع کنم گیتاری ک سفارش دادم ۳ تومنه یاماها C40 هم الا ۱ و۴۰۰ ...!

برا شروع به من گفتن اتفاقا مدل بالا باشه بهتره 

وای دوستان نظرات خ متفاوته با تحقیقات من از اساتید  من الا میخام شروع کنم گیتاری ک سفارش دادم ...

وااای عزیزم گیتار مدل بالا که میمونه رو دستت نتونی عالی باشی ،یه گیتار ۵۷۵۰۰۰۰ تومانی دیجی کالا رو برات میگرفتم ۴ تومن، آکبند،،، حالا که سفارش دادی مبارکت باشه اما خیلی گرون بهت دادن سی ۴۰ آکبند برات میگرفتم ۱۲۰۰۰۰۰۰ ،، چی بگم ...نظری ندارم عزیزم، با ۳ تومن یه گیتار ۴ تومنی برات سفارش میدادم.۸۰۰ قیمت دست دوم و سالم و تمیز هست...ببخشید ولی کسی که باهاش مشورت کردی اصلا خوب راهنماییت نکرده ،همسرم ۱۸ سال و دوستش ۳۰ ساله مدرس گیتارن،کارشون اینه

وااای عزیزم گیتار مدل بالا که میمونه رو دستت نتونی عالی باشی ،یه گیتار ۵۷۵۰۰۰۰ تومانی دیجی کالا رو ب ...

ن گلم من اون مدل یاماهارو ک سفارش ندادم 

یه فردی هسن کخودشون سازنده ی گیتارن سفارشی برام دارن میسازن یه مدل عالی 

کسی ک باهاشم مشورت کردم خودشون استاد گیتارن 

بعد اتفاقا گیتاری ک دادم برام بسازن گفتن چهار و نیم قیمتشه ولی ۳ میدن

ن گلم من اون مدل یاماهارو ک سفارش ندادم  یه فردی هسن کخودشون سازنده ی گیتارن سفارشی برام دارن ...

عزیزم بله استادن،،،منم منظورم یاماها نبوداااا،گیتار اسپانیایی اصل رو گفتم مانوئل رودرگیز کابالرو ۹ یا ۱۱ رو میگفتم نه دستساز ایرانی،،،البته چند تا استاد کار ایرانی هستن که سازهاشون حرف نداره و گرونه مثل استاد نصری،،حالا اگه بعدها گیتار اسپانیایی خواستی درخدمتیم،

با گیتار خوب شروع کردن خوبه اما به کسانییشنهاد میشه که بودجه براشون مهم نباشه اصلا.این گیتارهایی که گفتم دیجی کالا یه تومن گرونتر از ما میده،، این استادی که ما باهاش کار میکنیم گیتار ۳۰ میلیونی هم داره...مبارکت باشه گلم

عزیزم بله استادن،،،منم منظورم یاماها نبوداااا،گیتار اسپانیایی اصل رو گفتم مانوئل رودرگیز کابالرو ۹ ی ...

من خودم نمیخاستم هزینه کنم زیاد پدرم گفتن از اول با بهترینش شروع کن 

ممنونم ازتون ♡

سلام به نظر شما گیتار یاهاما ۷۰ بخوام بخرم چه قیمتی باشه مناسبه؟ تازه قصد دارم شروع کنم

تا زمانی که رسیدن به تو امکان دارد / زندگی درد قشنگی است که جریان دارد.😍😍                              برای همتون از خدا تجربه عشق رو آرزو می کنم یه عشق آسمونی 😍