2737
2734
سلام عزیزم ، شما همراه با لکه بینی درد زیرشکم هم داشتید؟

سلام 

بله عزیزم 

همه اینا رو داشتم ولی خدا خواست و پسرم سالم بدنیا اومد 

در مواقعی که لکه بینی اتفاق میفته فقط و فقط باید استراحت کنی و اصلاااا استرس نداشته باشی

خدایا ممنونم قدرت پذیرش نداشته هام رو بهم دادی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام  بله عزیزم  همه اینا رو داشتم ولی خدا خواست و پسرم سالم بدنیا اومد  در مواقعی ...

من هم همین مشکلو دارم و خیلی استرس دارم . مبارکتون باشه الهی همیشه سلامت باشید

من هم همین مشکلو دارم و خیلی استرس دارم . مبارکتون باشه الهی همیشه سلامت باشید

عزیزم میفهممت

منم روزای شمارو حتی سختترشو داشتم، فقط آرامش داشته باش و استراحت مطلق

الهی بزودی مشکلتون رفع شه 

2731

من الان هفته هشتم هستم . توی هفته هفتم سونو قلب رفتم و خداروشکر قلب کوچولوش میزد. روزی دوتا شیاف پروژسترون استفاده میکنم و خوشبختانه لکه بینی قطع شده و درد شکمم کمتر شده.

عزیزم چی شد.انشاله بچت سالمه؟

سلام عزیز دلم 

بله بله خداروشکر نی نی صحیح و سلامت بدنیا اومده و کنارم خوابه و دارم به مقدمات تولد دوسالگیش فکر میکنم 😁😍

سلام عزیز دلم  بله بله خداروشکر نی نی صحیح و سلامت بدنیا اومده و کنارم خوابه و دارم به مقدمات ...

الهی شکر عزیزم  برا منم دعا کن هفته ی ۶هستم بعد دوسال باردار شدم دوروزه افتادم به لکه بینی حالم خیلی بده دعا کن منم بچمو سالم بغل کنم 

2738
اره عزیزم دختر عمه ی منم استراحت مطلق  فقط واسه دستشویی از فرنگی استفاده کن،منم استراحت مطلق بو ...

عزیزم شما شیافم استفاده نمیکردی؟

صلوات برای ظهور یادت نره خانومی  سعی میکنم جوری باشم که امام زمانم ازم راضی باشن