2726
عنوان

بیاید ببینم تو کل روز برای خودتون چه کارهایی انجام میدید

| مشاهده متن کامل بحث + 544 بازدید | 55 پست
نه کلاس نمیرم..منم یه سری سوره های جز سی یادم رفته بود اول از اونا شروع کردم. ولی خب قطعا اگه دوتا ب ...

توخونه اراده قوی یخواد که متاسفانه من ندارم،تابچه هام خوابن باید برنامه ریزی کنم که اونم نمتونم اصلا انرژی ندارم،مننونم از راهنماییهات،موفق باشی💖

🤲 اللّهُمَّ عَجِّل‌ْ لِوَلِیِّکَ الْفَرَج 🤲
چی شد که بهتری چی دادن بهت

یه سری نهی کننده که برا کبد ضرره.

مثلا بعد و حین عذا اب نخورم. یخ و آب سرد ممنوع. فست فود و چیپس و پفک و کاوکائو ممنوع

بچه ها یه چیزی بگم شاید اولش اجراش سخت باشه من قبلا تو نت دیده بودم ک ناهار و کلا پر شدن معده تو اون ساعت باعث شکم در اوردن و کبد چرب میشه وقتی دکتره هم بهم گفت و رفتم بیشتر سرچ کردم مطمئن شدم اما خونه مامانم نمیتونستم کاری کنم. از وقتی ازدواج کردم یعنی حدود یکسال خودم ناهار نمیخورم البته نه اینکه ضعف کنم صبحانه کامل کامل میخورم و از میان وعده مثل اب میوه و میوه و بادوم و شیره و اینا استفاده میکنم با فاصله. جوری که حالت سیری و سنگینی بهم دست نمیده. خداروشکر شکمم رفته تو. البته پیاده روی هم میکنما ولی کبدمو نمیدونم جقدر فرق کرده. اما منی ک کل فعالیتم خونه بابام از اتاق ب دسشویی یا یخچال بود الان واقعا نسبت ب گدشته خودم خیلی فعال شدم.

دلا معاش چنان کن که گر بلغزد پای/ فرشته ات به دو دست دعا نگه دارد💜                                         خوبی های وجدان خفه کن!👈  طرف بعضی از بدی‌ها را رها نمی‌کند، بعد برای اینکه وجدان خودش را آرام کند می‌رود چهار تا کار خوب انجام می‌دهد. وجدانش آرام می‌شود. آن کارهای خوب راه دستت است که داری انجام می دهی، مرد هستی گناه نکن... استاد پناهیان                      ان شاالله نسل امروز، سربازان امام زمان خواهند بود.

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

ممکنه منم مشکلی داشته باش چون خیییلی وقته چکاب نرفتم ولی خودم روحی احساس خستگی میکنم وجسی خوب

مواظب خودتون باشید

دلا معاش چنان کن که گر بلغزد پای/ فرشته ات به دو دست دعا نگه دارد💜                                         خوبی های وجدان خفه کن!👈  طرف بعضی از بدی‌ها را رها نمی‌کند، بعد برای اینکه وجدان خودش را آرام کند می‌رود چهار تا کار خوب انجام می‌دهد. وجدانش آرام می‌شود. آن کارهای خوب راه دستت است که داری انجام می دهی، مرد هستی گناه نکن... استاد پناهیان                      ان شاالله نسل امروز، سربازان امام زمان خواهند بود.
Royalmind.ir داره زیاده بخوام لینک بدم یا فایل های پریسا نصری  تو کانال و اینستا‌ میزاره زیاد&n ...

دستت طلا❣❣

👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀
2728

من از صبح تا عصر سرکارم بیام خونه هم یکم میخوابم بعدشم بلند میشم شام درست میکنم و کارای خونه  

زندگی هرگز نمیتواند کامل باشد اما همیشه میتواند زیبا باشد  

خانوما منم خیلی احتیاج دارم به اینکه سبک زندگیم تغییر کنه. از اخرای بارداریم خونه نشین شدم تا الان که دخترم 9 ماهشه. الان روحیم خیلی داغونه.زندگی برام کسل کننده شده

دوست دارم یه کاری بکنم.سرکار برم یا یه رشته ای بخونم. میتونین راهنماییم کنین؟

خانوما منم خیلی احتیاج دارم به اینکه سبک زندگیم تغییر کنه. از اخرای بارداریم خونه نشین شدم تا الان ک ...

اره تو خونه موندن خیلی سخته.خب عزیزم کنکور بده سال دیگه برو دانشگاه ازاد یه رشته اسون هم انتخاب کن مثل روانشناسی اگه دوس داری اگه هم رشته ایی میخوای که بازار کار داشته باشه برو حسابداری ولی رشته اسونی نیست.

اره تو خونه موندن خیلی سخته.خب عزیزم کنکور بده سال دیگه برو دانشگاه ازاد یه رشته اسون هم انتخاب کن م ...

7 سال تو بهترین دانشگاه دولتی های کشور درس خوندم و الان اینه وضعم😢 میترسم برم 4 سال دیگه درس بخونم و نتیجه نگیرم. لااقل اونموقع هزینه ای نداشت دولتی خونده بودم اما آزاد هزینه هاش خیلی بالاست. واسه همین نمیخوام بی گدار به آب بزنم. باید حسابی تحقیق کنم در مورد بازار کار. یه مشکل دیگه ام که دارم سنمه. 31 سالمه😔😔 خیلی اعتماد به نفسم اومده پایین. فکر میکنم با این سن دیگه هیچ جا نمیگیرنم

خانوما منم خیلی احتیاج دارم به اینکه سبک زندگیم تغییر کنه. از اخرای بارداریم خونه نشین شدم تا الان ک ...

به کارای هنری یا مهارتی علاقه ندارین؟

مرکز فنی حرفه ای کلاسای ب قیمت خیلی کم دارن البته چون متقاضی زیاده ۶ماه بعد ثبت نام هرفرد کلاسش شروع میشه. 

خیاطی شیرینی پزی آرایشگری فرش بنظرم اینا پول توشه

7 سال تو بهترین دانشگاه دولتی های کشور درس خوندم و الان اینه وضعم😢 میترسم برم 4 سال دیگه درس بخونم ...

ربطی به سن نداره من الان همسرم 35 سالشه لیسانسه من دوس داشتم فوق بگیره بخاطره من امسال کنکور داد و میخواد بره دانشگاه.اصلا ربطی به سن نداره درس خوندن