2726
عنوان

کیا تو مقدمات و تدارکات عروسی هستن بیاین به هم جاهای خوب و معرفی کنیم

| مشاهده متن کامل بحث + 1357 بازدید | 73 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

وای منم دنبال کارای عروسیو جهازم

ارایشگاه چندتا رو نشون کردم منتظرم اول با تالار قرارداد ببندیم بعد برم دنبالش

تالار ما فعلا باغ تالار علیزاده تو گرمدره رو انتخاب کردیم تشریفاتشم علیزادست

توی اینستاگرام پیج داره برو ببین

منوهاش از نفری۱۴۰ شروع میشه که ما میخوایم فینگر فود اضافه کنیم میشه ۱۵۵

موزیکم بند کامل گفته ۲۵۰۰ 

ورودی باغ وسط هفته۲ اخر هفته ۴

اتلیه و لباس عروسم فعلا چندتا مزونو اتلیه مد نظرمه منتظر قطعی شدنه تالارم

❤️ ‏قسمت بشه كنارش درگير آرامش بشيد ❤️
2728
وای منم دنبال کارای عروسیو جهازم ارایشگاه چندتا رو نشون کردم منتظرم اول با تالار قرارداد ببندیم بعد ...

یعنی تالارتون چقد درمیاد کلا؟

کدوم آرایشگاها مد نظرته؟کاراشونو از نزدیک دیدی؟

یعنی تالارتون چقد درمیاد کلا؟ کدوم آرایشگاها مد نظرته؟کاراشونو از نزدیک دیدی؟

ما صد تا مهمون داریم پونزدهو پونصد پول پذیراییو شام میشه دو میلیون ورودیشه میشه ۱۷۵۰۰ موزیک هم دو پونصد تا سه تومنه کلا بیست تومن تالار میشه

ارایشگاها یکیش االهه معصومی  سمیرا مرتضوی لیلا ملک بهازه اله وردی و چندتای دیگه که از همش الهه معصومیو خیلی دوس دارم کاراشونو از نزدیک ندیدم بعداز قرارداد تالار میرم دنبالش هزینشم بین دو پونصد تا سه تومنه

❤️ ‏قسمت بشه كنارش درگير آرامش بشيد ❤️
ما صد تا مهمون داریم پونزدهو پونصد پول پذیراییو شام میشه دو میلیون ورودیشه میشه ۱۷۵۰۰ موزیک هم دو پو ...

کار ارایشگاهارو دیدی نظرتو به منم میگی لطفا؟واینکه اگه اینستا دارن ی زحمت بکش واسم بفرست،ممنونم ازت  

وای منم دنبال کارای عروسیو جهازم ارایشگاه چندتا رو نشون کردم منتظرم اول با تالار قرارداد ببندیم بعد ...

سلام عزیز دل. امیدوارم الان هم عضو این سایت باشی و جواب منو بدی که خیلی بهم کمک بزرگی میکنی. منم عروسیمه و تشریفات علیزاده رو مدنظر داشتم اما کامنت منفی براش گذاشتن برای غذا و رسیدگیشون.دو دل شدم جاهای دیگم گرونن خیلی. میخواستم اگه شما عروسیتو اونجا گرفتی و راضی بودی بهم بگی بتونم تصمیم بگیرم. هم نظرات منفی هم مثبتتو بگو لطفا. منتظرم🌷🙏