2737
2734
عنوان

با اخلاقا و مهربونا بیایید❤❤

| مشاهده متن کامل بحث + 222 بازدید | 38 پست
بچه ها 1 سوال وقتی کسی پیشت غیبت میکنه باید چکار کرد؟ سر کارم همه پشت سر هم غیبت میکنند. تاوقتی حو ...

سعی کن شما ازشون فاصله بگیرید کسانی که این اخلاق ناپسند دارن وقتی باهاشون همنوا میشین هم خودتون رو آلوده کردین وهم زمینه پیشرفت آنها رو توسعه دادید وبه این دامن زدید آتش زمانی همه جارو فرا میگیره که تومسیرش بنزین ونفت بریزی وقتی درمسیرش چیزی ازاین قبیل نباشه یواش یواش خاموش میشه 

الهی ......چون در تو نگرم از جمله تاجدارانم و تاج بر سر...... و چون در خود نگرم از جملهٔ خاکسارانم و خاک  برسر
بچه ها 1 سوال وقتی کسی پیشت غیبت میکنه باید چکار کرد؟ سر کارم همه پشت سر هم غیبت میکنند. تاوقتی حو ...

من همیشه اینجور جاها میگم وای خدا غیبت نکنیم البته با خنده 

خانومایی که زندگی زناشوییتون سرد شده حتماااا یه سر به تاپیک اسکرین شات پیام های  منو شوهرم بزنید و فایل صوتی کلید مرد دکتر حبشی رو دانلود کنید و گوش کنیدو عمل کنید بهش و عشقو برگردونید به خونه هاتون❤ برای همه چیز درمانی هست به جز مرگ پس هرگز نا امید نشید❤😍❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اینکه به وجدانت برمیگردی و خودت رو نقد میکنی یعنی ادم اخلاق گرایی هستی به نظرم

تنها کاری که میکنی خودت باش و کار درست رو که وجدانت میگه انجام بده و خودت و با کسی مقایسه نکن که بخوای حسادت کنی، البته این نکته رو هم یادت باشه مهربون بودن رو با رو دادن به دیگران اشتباه نگیر، متعادل باش 

2731
من همیشه اینجور جاها میگم وای خدا غیبت نکنیم البته با خنده 

ممنون از پاسخگوییت. منم تقریبا همینو میگم. ولی خب وقتی همه با صدای بلند غیبت میکنند یا مسخره میکنن رییس رو و من به ناچار میشنوم.خودمو میزنم به نشنیدن یا سرگرم کارم میشم ولی اون حرف رو شنیدم بالاخره.و احساس میکنم هرچقدم خودم غیبت نکنم باز شریک غیبت بقیه هستم دیگه

دنیا از آن من است - تیکر لاغریه، میخوام از امروز شروع کنم. وزن شروع60.5 وزن فعلی 60.5 وزن هدف54
سعی کن شما ازشون فاصله بگیرید کسانی که این اخلاق ناپسند دارن وقتی باهاشون همنوا میشین هم خودتون رو آ ...

میدونید الان جوریه سر کار من که با کسی گرم انچنانی نمیگیرم ولی مثلا میرم یه نامه بدم به همکارم میگم لطفا سریعتر جوابشو بدید رییس از من میخاد اون شروع میکنه چهارتا غیبت یا تمسخر رییس.اصلا گرم نگرفتم من ولی اون خودجوش میگه. اگر هم خشک بگم غیبت نکن کم کم جدا میوفتم از بقیه.انگار کسی بهت محل نمیذاره سرکار. یعنی که تو ظلمی که رییس میکنه به ما نمیفهمی و قدرت همدردی نداری

دنیا از آن من است - تیکر لاغریه، میخوام از امروز شروع کنم. وزن شروع60.5 وزن فعلی 60.5 وزن هدف54
ممنون از پاسخگوییت. منم تقریبا همینو میگم. ولی خب وقتی همه با صدای بلند غیبت میکنند یا مسخره میکنن ر ...

نه من پرسیدم اینجور جایی که مجبور بشی وقتی شرکت نکنی گناهی نداره کارتم که نمیشه ترک کنی تو توی دلت ذکر بگو یا هندزفری بذار.

خانومایی که زندگی زناشوییتون سرد شده حتماااا یه سر به تاپیک اسکرین شات پیام های  منو شوهرم بزنید و فایل صوتی کلید مرد دکتر حبشی رو دانلود کنید و گوش کنیدو عمل کنید بهش و عشقو برگردونید به خونه هاتون❤ برای همه چیز درمانی هست به جز مرگ پس هرگز نا امید نشید❤😍❤
2738
میدونید الان جوریه سر کار من که با کسی گرم انچنانی نمیگیرم ولی مثلا میرم یه نامه بدم به همکارم میگم ...

صحبتی جوابش رو نده یه لبخند کوچیک بزن یا بگو خدا میدونه یا خدا جوابش روبده یا ای بابا چرا خون خودت رو کثیف میکنی یا این همه گفتی چه دردی دوا شد ..........خلاصه یه جورایی از پیشش در برو تازه اگه این حرفه برملا بشه همین شخصی که ناله میکنه ودر مورد رئیس بد میگه شما روهم شریک جرم میکنه وکار ودرآمدت به خطر میوفته .... یه وقت هایی تنهایی وجدا از دیگران صد مراتب بهتراز غیبت وتهمته 

انشالله همیشه درهر مراحل از زندگیتون دربرابر خدا بهترین باشین وخدا خوشبختی وموفقیت تون رو امضا کنه آمین

الهی ......چون در تو نگرم از جمله تاجدارانم و تاج بر سر...... و چون در خود نگرم از جملهٔ خاکسارانم و خاک  برسر