2726
عنوان

کیا با وجود جلوگیری طبیعی باردار شدن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 31395 بازدید | 28 پست
ن باردار نیسی دگ با این همه تاخیربی بی نشون میداد ولی امکان بارداری با روش طبیعی خییلی زیاده

امیدوارم نباشم هنوز امادگیشو ندارم ،ولی میترسم چیزیم شده باشه 😥

آخرین تیکه ی این جورچینی، ای عشق...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

امکانش هست. جلوگیری طبیعی ایمن نیس. چون پیشاب هم حاوی اسپرمه گاها

دختر عمم شبه عروسيش با پيشاب حامله شد بيچاره دلشم نيومد سقط كنه ماشالا الان جوجش ١ سالشه انقد خوردنيه

🎊لاغري با تاپيك بامداد خمارعزيزم🎊 💚گروه سبز   وزن اوليه (٩٦.٤٠٠) وزن فعلي (٧٢.٢٠٠) وزن هدف (٦٨)💚               قد (١٧٠)  شروع رژيم از مهر ٩٨ من ميتونم بزودي به هدفم برسم همونطور كه تا الان با كمك دوستاي خوبم و بامدادخمار عزيزم(الهه جونم) تونستم از اين به بعدم ميتونم 💞👗👗👗👗👗👗👗🥗🥗🥦🥦🥗💚❤️💞ممنونم از الهه جونم و دوستاي خوبم💞❤️😘😘
2728
عزیزم به ازمایش بده و خیالتو راحت کن

شوهرمم استرس گرفته گفت آزمایش بده ولی قبل از بارداریم چندبار مشکل بی نظمی داشتم بخاطر هورمون پرولاکتین ولی از زایمان به بعد همیشه مرتب بودم واسه همون غمباد گرفتم خیلی زوحیم داغونه همش مسلم این چند روز شکمم بزرگ شده سینه هامم چند روزه درد میکنه و دردهای پری که هر آن میگم الان میشم ولی باز خبری نیست سردرد و گاهی دلپیچه هم میگیرم و اصلا از غذاها لذت نمی‌برم واقعا بدنم و روحم داغون شده این چند روزه 

تو واقعیت خیلیا با طبیعی باردار شدن اما تو نی نی سایت جوری متعصبانه جبهه میگیرن انگار به اعتقاداتشون ...

من كه ميترسم طبيعي جلوگيري كنم از طرفي ام ميترسم نازا شم 

🎊لاغري با تاپيك بامداد خمارعزيزم🎊 💚گروه سبز   وزن اوليه (٩٦.٤٠٠) وزن فعلي (٧٢.٢٠٠) وزن هدف (٦٨)💚               قد (١٧٠)  شروع رژيم از مهر ٩٨ من ميتونم بزودي به هدفم برسم همونطور كه تا الان با كمك دوستاي خوبم و بامدادخمار عزيزم(الهه جونم) تونستم از اين به بعدم ميتونم 💞👗👗👗👗👗👗👗🥗🥗🥦🥦🥗💚❤️💞ممنونم از الهه جونم و دوستاي خوبم💞❤️😘😘
تو واقعیت خیلیا با طبیعی باردار شدن اما تو نی نی سایت جوری متعصبانه جبهه میگیرن انگار به اعتقاداتشون ...

از اونا باید بپرسی حالا اصلا مطمئنی باردار میشی؟

خدایا شکرت شکرت شکرت.
خب اگه نمیخواین یه روش بهتر انتخاب کنین چه کاریه هر ماه هر ماه استرس

خوب روش دیگه میترسم چون واقعا یه بچه دیگه بعدا میخوام و میترسم از عوارض قرص و امپول