2733
2734
عنوان

توروخدا بیایین کمک راجع به انتخاب سه خواستگار همزمان😢

| مشاهده متن کامل بحث + 3644 بازدید | 206 پست
معمولا از سال سوم-چهارم که وارد کلینیک ها میشی درس تئوری و حفظیاتی کمتر میشه و اکثر کارا عملیه  ...

سهمیه استعداد درخشان چه امتیازی داره؟

بخاطرشرایط خانوادگی دوس دارم زودتر مستقل بشم 

فکرمیکردم زودتر میشه علوم پایه روتموم کرد و واردکارعملی وکلینک  شد🙁

دعاکن منم بتونم خانوادم رو راضی کنم به دانشگاه آزادرفتن  تامنم به آرزوم برسم😥

میشه ازدرصدهات بگی؟

من قبلاً درصدهام اینطوربود

ادبیات۸۰

عربی۶۵(ترجمم قوی نیست)

دینی۹۰

زبان۵۵(همیشه وقت کم میاوردم)

ریاضی۶۰

زیست۷۰

فیزیک۷۰

شیمی۷۰_۸۰

اینها میانگین بود

بنظرت همون روش روپیاده کنم بااین درصدها دندون میارم؟

اگه برای درسی هم توصیه ای داری لطفاً بگو😘

سهمیه استعداد درخشان چه امتیازی داره؟ بخاطرشرایط خانوادگی دوس دارم زودتر مستقل بشم  فکرمیکردم ...

😐😐😐😐اینا رو تو کنکور بزنی ک ۳رقمی میشی گل دختر😍

برو تو سایت قلم چی تخمین رتبه 

این درصدا رو بزن ببین چه رتبه ای میکه 

درصدات عالیههههه 

برای عربی هم کاری نداره ترجمه خیلی راحته قلقش رو بت میگم 

اگه میتونی بم خصوصی پیام بده 

یا ایدی تلگرامت ک اونجا کامل برات توضیح بذم 

خانوم دکتر مایی❤️😍😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من اگر بجای تو باشم یه رشته مثل همین حقوق ازاد میرفتم و شهری دور از خانواده  یک ترم میخوندم ام ...

مشکلم این سال قبل بخاطر مشکلات روحیم گفتن برو آزاد 

ولی من نرفتم میترسم امسال بابام خیلی رو دنده لج بیوفته نفرستتم 

آخه خیلی اذیتش کردن وطعنه ونیش کنایه بهش زدن بخاطر پشت کنکور بودنم(کسی نمیدونه مشکل دارم ونمیخونم ومیگن این نمیتونه بیاره این رشته هارو ودیگه درسش مثل اون موقع نمیشه بفرستینش بره یه رشته پیراپزشکی یا شوهرش بدین😐

خانوادم خیلی حمایت کردن جلوبقیه حالا امسال دیگه نابود میشن)

تو دوراهیم که کنکور رو خراب کنم یانه چون میترسم بفرستنم پیرا  از اونور میگم اگه بد بدم هم میگن تو نمیتونی هیچی بشی ونفرستنم آزاد هم

سهمیه استعداد درخشان چه امتیازی داره؟ بخاطرشرایط خانوادگی دوس دارم زودتر مستقل بشم  فکرمیکردم ...

سهمیه استعداد بت کمک میکنه برای ازمون تخصص و دستیاری 

که راحت تر قبول میشی

2728
😐😐😐😐اینا رو تو کنکور بزنی ک ۳رقمی میشی گل دختر😍 برو تو سایت قلم چی تخمین رتبه  این درصدا ...

خییییییلییییی ممنونم واقعاً ازبس تو ذوقم زدن دیگه هیچ روحیه ای ندارم همش میگم نمیشه

حتماً عزیزم الان درخواست میدم

واقعاً ازت ممنونم

مشکلم این سال قبل بخاطر مشکلات روحیم گفتن برو آزاد  ولی من نرفتم میترسم امسال بابام خیلی رو دن ...

بنظرم به خاطر روحیت هم که شده میکن برو ازاد 

تو بشون بگو دیکه نمیخوام بمونم پشت کنکور میخوام روحیم عوض بشه 

خییییییلییییی ممنونم واقعاً ازبس تو ذوقم زدن دیگه هیچ روحیه ای ندارم همش میگم نمیشه حتماً عزیزم الا ...

خواهش میکنم عزیز دلم 

جدی میگم درصدات فوق العادس❤️

خواهش میکنم عزیز دلم  جدی میگم درصدات فوق العادس❤️

از همون موقع تست میزدم آرزوم این بودهمون سال اول شهیدبهشتی قبول بشم همکلاسی هایی که براشون توضیح میدادم و.. الان چندسال از درسشون گذاشته 😥

گلم هاتگرام داشتم پریده الان هرکاری کردم هیچ کدوم نصب نشدن😔

2738
از همون موقع تست میزدم آرزوم این بودهمون سال اول شهیدبهشتی قبول بشم همکلاسی هایی که براشون توضیح مید ...

اشکال نداره هنوزم وقت هست 

درخواستتو قبول کردم 

هرسوالی داری توی خصوصی بپرس ازم 

تا جایی که بتونم‌کمکت میکنم

امیدوارم بهترین ها برات رقم بخوره  توی اون تاپیک قد هم دیدم که سعی داشتی کمک کنی 🙂🌹

مرسی عزیز دلم همچنین برای شما❤️ 

وای وای اسم اون تاپیک میاد حالم بد میشه😣 

واگذار کردم به خدا 

خدا خودش میدونه نیتم چی بوده 

بیخیال😁

بابامم میگه کرد نه  اذیت میشی

عزیز من از خوش شانسی یا بدشانسی هشتاد درصد افرادی ک قصدشناخت داشتم برای رابطه کورد بودن.........عزیزم اصلا بهت توصیه نمیکنم با کورد ایلام باشی چون فوق العاده تو این شهر ادم چیپ هست و کلا کورد ایلامی اخرش ی جایی بد میلنگه اگ اخلاق اگ خانوادس......اگ تعهده....اما کوردهای سنندج و کرمانشاه رو قبول دارم..کرمانشاه هم شیعه داره هم سنی ....سنندج نود درصد سنی....ایلامی ها ک فک کم بی دین هستن.......ببینید یک عده نیان بگن برا همه ی نسخه نپیچ و ایلام اینجوری نیست چون من نظر و تجربه شخصی من هست ن دختر ایلامی خوب و سالم دیدم ن پسر.....اما تا دلت بخواد کرمانشاه و سنندج رو قبول دارم...خیلی با معرفتن و خصوصا سنندج ک شهر دلنشینی هست و مردمان ساده و خوب و دل پاک