2733
2734
عنوان

ویار و حالت تهوع از هفته چندم شروع می شه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 176402 بازدید | 53 پست
عزیزم لزوم نداره داشته باشی. هیچ کس نمیدونه چرا ویار بوجود میاد و چرا واسه بعضیا بیشتره. نگران نباش نداشتنش نشانه مشکل در بارداری نیست بلکه نشانه خوش شانسیته
مامانهای تیر 96:                  http://www.ninisite.com/discussion/topic/1180793/%D9%85%D8%A7%D9%85%D8%A7%D9%86-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%AA%DB%8C%D8%B1-96

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام. من از هفته چهار فهمیدم باردارم چون دلدرد شدید داشتم فک کردم کیسته اما نی نی بود. از هفته شش حالت تهوع و بی اشتهاییم شروع شد وزنم هم کم بود و دو کیلو تا الان کم کردم. من سیرابی میتونستم بخورم ک میگن خوبه از نوع گوسفند بگیر ک شکمتون نفخ نکنه. من الان تو هفته سیزده هستم با دمیترون دوروز در میون خوبم. اولش انقد حالم بود ک هفته ای سه تا سرم میزدم. البته سرم با تزریق امپول ب6 ک دکتر خودم تجویز نکرد ی دکتر دیگه رفتم ک ی قرص امریکایی جویدنی هم داد چون دمیترون هم نمیتونسم بخورم. قرصا ازاده و 160 هزار خریدیم. اما تا حدی خوب بود روزی یدون قبل ناهار میخورم. الان یکم بهترم اما دمیترون ک میتونم الان بخورم کلا شکم رو سفت میکنه و شکم بزور کار میکنه باید شربت منیزیم بخوری یا از نوشیدنیها خونگی مثل اب برگ زردالو استفاده کنی

خانمی من سه ماهه اول اصلآ تهوع نداشتم اما سه ماهه دوم شدیدآ طوریکه چیزی نمی تونستم بخورم,اگه حجم غذا ...

اخه این حرفا چیه تهوع چه ربطی به سلامت جنین و مسمومیت داره اخه هییییییچ ربطی ندارن با هم فقط بعضیا دارن بعضیا ندارن خرافه ها چیه!!!!

خدایا امیدم به تو هست  
2731
خانمی من سه ماهه اول اصلآ تهوع نداشتم اما سه ماهه دوم شدیدآ طوریکه چیزی نمی تونستم بخورم,اگه حجم غذا ...

احتمال تهوع و استفراغ دوران بارداری در چه شرایطی  است؟
1- در بارداری‌های دوقلویی و چندقلویی
2- اگر خانم باردار سابقه تهوع و استفراغ در بارداری‌های قبلی را داشته باشد
3- وجود سابقه تهوع و استفراغ به عنوان عارضه مصرف قرص‌های ضد‌بارداری
4- سابقه استعداد به بیماری حرکت
5- استعداد ژنتیکی تهوع بارداری
6- سابقه سردرد‌های میگرنی

خدایا امیدم به تو هست  
منم امروز 31 پری هستم و امروز با اینکه نهار خیلی سبکی خودم اصلا اشتها نداشتم و از بعد از ظهر حالت تح ...

سلام منم دقیقاهمین حالات رودارم بیبی چک هم زدم منفی دراومد نوزدهم ماه پیش پریودشدم وتابیست وچهارم پاک شدم.ممکنه الان باردارباشم؟سوزش معده سردرد.سرگیجه وگاهی حالت تهوع وویاربه چیزای ترش دارم😊

زندگي ترکيب شادي باغم است،دوست ميدارم من اين ترکيب را،گرچه ميگويندشادي بهتراست،دوست دارم گريه بالبخندرا
برای منم دعا کنید من روز 25 پری رفتم آزمایش دادم منفی بود دکتر گفت 10 روز بعد تکرار کن شاید اشتباه ب ...

انشاالله که اشتباه بوده

شهید ابراهیم هادی، تو رو به جون مادرت حضرت زهرا قسمت میدم که همین الان که دارم این امضا رو می نویسم باردار باشم یه بارداری سالم و بی خطر که نتیجه ش فرزند سالم و صالح و عاقبت بخیر و محبت اهل بیت باشه. حاجتم رو بده و دلم رو نشکن تا شکایتت رو روز قیامت حضرت زهرا نبرم
2738