2726
عنوان

راهنمایی دخترم چشم درد شده لطفا کمکم کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 5339 بازدید | 24 پست
شیره توت و انگور و خرما رو ترکیب کن شبها یک قاشق بریز دهنش.من که به مغازه ها اطمینان ندارم.انگور و خ ...

خوش بحالت شما ک پادشاهی هستی واسه خودتون من دیگه باید از عطاری تهیه کنم بازم تشکر 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خوش بحالت شما ک پادشاهی هستی واسه خودتون من دیگه باید از عطاری تهیه کنم بازم تشکر 

اگه آشناداری بگو بفرستن واست.من فامیلهام عروسی دعوت بودن تهران.هم از تبریز میان عروسی هم از بندرعباس میان گفتم بیارن.الان یک ماهه سپردم تازه تو راهه😂😂😂خیلی پادشاهم من😂😂😂😂اونی هم که دارم میدم اندازه بطری نوشابه کوچولو دخترعمم سورپرایزم کرده از شهرستان فرستاده.سعی کن اصلشو پیداکنی.عالیه.

#سردار_دلها🇮🇷                                                                                                                                                به یاد ژنرال شهید حاج قاسم سلیمانی
عزیز از خواهر تون نپرسیدین چیکار کردن واسه خوب شدن بچه اش ممنون

الان میپرسم واست.

#سردار_دلها🇮🇷                                                                                                                                                به یاد ژنرال شهید حاج قاسم سلیمانی
2728
عزیز از خواهر تون نپرسیدین چیکار کردن واسه خوب شدن بچه اش ممنون

الان زنگ زدم خواب بود😁میگه آموکسی کلاو داد با قطره استریل چشمی.

قطره استریل چشمی یعنی اسمش همینه ک ب شوهرم بسپارم از سر کار اومدنی بگیره برام ببخشیدا امروز ازیتتون ...

بره داروخانه بگه قطره استریل چشمی واسه بچه میخوام.خواهش میکنم عزیزم.این چه حرفیه.😊

تشکر عزیز مرسی😘

فداتم.😙