2726
عنوان

خاویار 😐کی خورده؟کی دیده😎

| مشاهده متن کامل بحث + 1185 بازدید | 191 پست
اخی جنوبیه؟تابحال نشنیدم .  شورش میکنین؟یا همون جوری میخورین

نه همینجوری با برنج یا کبابی کیلویی ۱۳۰

اگه گل بودم حالا شبو روز خارم بدون تو بدون تو    جمادی الاول خاص جذاب    😎طُ” ♥️ قَشَنگ تَرین تیترِ زِندِگےِ مَنی ♥️میگن اگه دیدی خدا همه ی در و پنجره هارو بسته گلایه نکن شاید اون بیرون باد و طوفان سختی باشه.و خدا هیچوقت بد بنده هاشو نمیخواد .پس امیدت به خدا باشه❤پسرم❤نا رفیقا از زندگیم حذف میشن 💜💯☝️My Love Is💞 Mehri💞

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه همینجوری با برنج یا کبابی کیلویی ۱۳۰

اها .. ما توگیلان  تو شکم ماهی سفید و بیشتر یا شورش میکنن .یا از تو شکم در میارن کوکوش میکنن یا سرخش میکنن . با برنج میخورن . کلا همه جووره خوشمزست

در گاوبازی؛ جایزه نفر اول به کسی تعلق می گیرد که نسبت به حملات گاو بهترین جا خالی را داده باشد!  نه به کسی که با گاو درگیر می شود ... در زندگی هم اگر گاوی به سمت شما می آید کنار بکشید...
مررسی عزیزم . خدا گل پسرتو حفظ کنه . همیشه سلامت باسن❤❤❤

قربانت ⁦❣️⁩⁦❣️⁩⁦❣️⁩

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام
2728
اوهوم😃ولی گرمهههه😭

عزیزم ببخشید یه سوال میدونم چرته ولی باز بزار بپرسم 

من شنیدم تو دریاهای جنوب دخترا با بیکینی میگردن اره ؟؟؟؟؟؟؟

گاهی وقتا فقط خودت میتونی بفهمی چه قدر اون ادم سابق نیستی 😔اخه خیلی وقته دیگه از ته دل نمیخندم 😊💔 
تلوزیون داییم ماشین سنگین داره از میناب میاره اونجا درجه یکن البته کارش چیز دیگست ولی کسی از فامیل ب ...

💕

پسر گلم خوش اومدی👪برای سلامتی محمد حسینم  یه صلوات مهمونم کنید
منم جنوبماااا 

😃چه عالی

دانی که چرا سر نهان با تو نگویم؟/طوطی صفتی طاقت اسرار نداری😏shabnamtala@ من یه کاربر گوگول مگووووولم😋د😁😃😐😑 ؟😴سایتو💣 خالی کن😐می خوام🤞🏻تی بکشم🚱(کپی شده*) کابر قدیمی ام به همین سوی چراغ  قسم😐♥*•♫.•*♥♥*• گوجهــــــــــــــــــــــــــــسبز .•*♥♥*•♫.•*♥
عزیزم ببخشید یه سوال میدونم چرته ولی باز بزار بپرسم  من شنیدم تو دریاهای جنوب دخترا با بیکینی ...

😂😂😂تو کیش شاید ولی تو رود کارون فعلا بدون شال هنوز اونقدر پیشرفت نکردن

دانی که چرا سر نهان با تو نگویم؟/طوطی صفتی طاقت اسرار نداری😏shabnamtala@ من یه کاربر گوگول مگووووولم😋د😁😃😐😑 ؟😴سایتو💣 خالی کن😐می خوام🤞🏻تی بکشم🚱(کپی شده*) کابر قدیمی ام به همین سوی چراغ  قسم😐♥*•♫.•*♥♥*• گوجهــــــــــــــــــــــــــــسبز .•*♥♥*•♫.•*♥
پس چرا من نمیدونستم عربی😍😍😍😍😍😍😍😍

😊😊😊😊😊😊😊

😂😂😂تو کیش شاید ولی تو رود کارون فعلا بدون شال هنوز اونقدر پیشرفت نکردن

مگه اجازه میدن با بیکینی میگردن ؟؟؟؟

شما دیدین که تو کیش میگردن یا شنیدین؟😁

گاهی وقتا فقط خودت میتونی بفهمی چه قدر اون ادم سابق نیستی 😔اخه خیلی وقته دیگه از ته دل نمیخندم 😊💔 
مگه اجازه میدن با بیکینی میگردن ؟؟؟؟ شما دیدین که تو کیش میگردن یا شنیدین؟😁

شنیدم😂