2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خوش به حالت عزیزم.زیارتت قبول.   واسه منم دعا کن خیلی حال روحیم بده.  از امام رضا بخواه کمکم کنه بین. دو راهی مونده زندگیم..... دلم واسه امام رئوف تنگ شده😭 التماس دعا.  بگو‌ الهام سلام رسوند بهش یه نظر کن💔🌺🙏 ممنونم که تاپیک زدی عزیزم.

لطفا واسه حل مشکلم یه صلوات بفرستین. حال دلم خوب نیست...... اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم🙏🙏🌺🌺
2728

سلام عزبزم میشه برام ویژه دعا کنی. دلم شکسته

لا تَقْنَطُوا مِنْ رَحْمَةِ الله.خدایا کمکم کن نمیدونم چی قراره سرم بیاد.خودت گفتی نا امید نباشم از رحمتت پس امیدوارم. مسیر خیلی سختی رو در پیش دارم.یا زینب.دلم گرم است ،می دانمخدای من ، خدایی خوب می داندو می داند که سائل را نباید دست خالی راند.دو سال بعد:دوستهای خوبم خدا جواب سختی های من رو به بهترین شکل داد. از رحمت خدا نا امید نشید. 

سلام عزیزدلم

قربون حرمت ...قربون ضریح و گنبد طلایی

اقای خوبم سلام

السلام و علیک یا علی ابن موسی الرضا

امام رضا ممنوتم که امروز چند بار طلبیدی منو 

ممنونم به فکرم بودی

اقای مهربونم دعام کن...واسطه بشو برام

کاری کن خدا راضی بشه به مادر شدنم

بازم منو بطلب اقا جانم که محتاج دیدنتم

کاربر قدیمی ام...برا حل شدن مشکلم صلوات میفرستین...شاید دعای شما در حق من گرفت
التماس دعا منم یکشنبه میرم مشهد بی حرف پیش

تورو خدا رفتي مشهد رفتي نگاهت ب گنبد آقا خورد به من دعا كن اسمم كوثره توزندگيم از بچگي خيلي سختي كشيدم ديگه توان تحملشو ندارم توروخدا واسم دعا كن زندگيمون آرامش بگيره خانوادمون آرامش داشته باشه خيلي التماس دعا دارم 

قرار من با خدا اين شدكه.....من چشمهامو ببندم...دستمــٌ بذارم تو دست خدا وباهاش برم جلو....خٌـــدايا توي مسير دستمو ول نكني....مواظب سنگـاي جلوي پام باشي....من تا جايي چشمامو باز نگه داشتم كه ميدونستم چي خوبه و چي بد....ولي از اين به بعدش با تو.....من اسمشو ميذارم دوستي و تكيه به تو.....و تو اسمشو بذار تَوكٌـــل...ميدونم از توكل به هركس پشيمون ميشم ولي از توكل به تـــو هرگـــز....مواظبمون باش و هوامونو داشته باش❤️

السلام علیک یا علی بن موسی الرضا علیهم السلام

آقا دوباره دلم تنگت شد،منو همسرم را دوباره دعوت میکنی بیایم به حرمت؟😍😍😍😍😍

🌻اللهم عجل الولیک الفرج❤                               ماشاءلله لاحول ولا قوت الا بالله العلی العظیم❤           اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل الفرجهم❤

مرســــــــــــــــــــــــــــــی عزیزم لطف کردی

خدایا شکرت منو ببخش بخاطر ناشکریام تحمل من کم بود و صبر تو زیااااااد خداجونم تو خیلییییی مهربونی ممنونم بخاطر هدیه ی زیبایی که بهم دادی.....لطفا برای سلامتی دخترم یه صلوات مهمونم کنین😍🙏🙏