2737
2734
عنوان

یعنی تومور مغزیه؟؟؟ تو رو خدا بیاین دارم میمیرم

| مشاهده متن کامل بحث + 25113 بازدید | 53 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام عزیز خیالتون راحت باشه علایم تومور که فقط سردرد نیس

من دختر پسرخاله م طفلک تومور داره بی حاله همش میخوابه سرگیجه داره سمت راستش کمی بر آمده س چشمش کمی افتاده س توان راه رفتن نداره و .....

ان شاءالله خدا همه ی مریضا رو شفا بده 

سلام عزیزم پسرت خوب شد سردرد؟ پسرم ۴ سالشه گاهی میگه پیشونیم درد میکنه 

دوستای گلم بهتون  دعای استغفار ۷۰ بند حضرت علی رو توصیه میکنم بی نهایت بهتون آرامش  میده و صلاح باشه حاجت روا میشید بی شک . من بهش اعتقاد کامل و قلبی دارم . اگه خوندی حاجت گرفتی برا منم دعا کن خونه دارشم گلم. و در آخر لطفا برای سلامتی امام زمان و همه پدر و مادر ها ی صلوات هم مهمونم کن .ممنونم الله نگهدارت باشه   
2728
سلام شما پسرتون رو بردین دکتر چون پسر منم همش میگه پیشونیم درد میکنه

ن والا نبردیم خودش خوب شد ی مدت میگفت . ولی نبردیم خودش خوب شد 

دوستای گلم بهتون  دعای استغفار ۷۰ بند حضرت علی رو توصیه میکنم بی نهایت بهتون آرامش  میده و صلاح باشه حاجت روا میشید بی شک . من بهش اعتقاد کامل و قلبی دارم . اگه خوندی حاجت گرفتی برا منم دعا کن خونه دارشم گلم. و در آخر لطفا برای سلامتی امام زمان و همه پدر و مادر ها ی صلوات هم مهمونم کن .ممنونم الله نگهدارت باشه   
سلام شما پسرتون رو بردین دکتر چون پسر منم همش میگه پیشونیم درد میکنه

ب دکتر کودکان گفتم گفت از کم خونی هستش . سر درد کودک

2738
نمیدونی چه حالی دارم به خدا... طاقت تا صبحم ندارم همش افکار منفی دارم خیلی میترسم خدایا

سلام خوبین 

پسرتون ام از ای بردین ؟

مشکلی نداشت خداروشکر؟

پسر من یهو سرگیجه و حالت تهوع میگیره بعدم دو طرف سرش رو فشار میده میگه درد داره و احساس فشار