2733
2739
عنوان

شوهرم چرا اینجوریه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1312 بازدید | 42 پست
خوبه که میخوای بگم شوهرمن وقتی مهمون داریم چیکارا میکنه خداتو شکر کن ده هزار بار

چیکار میکنه😃😂

بچه‌دار شدن تصمیم خطیری‌ست . با این تصمیم می‌گذارید که قلب‌تان تا ابد جایی در بیرون و دوروبر تن‌تان بسر برد 
منم همینطوری هستم تمامش بخاطر استرس واینکه مطمئن باشه کم کسری نیست و ب نحو احسن ازمهمونا پذیرایی بشه ...

بله احتمالا همینه 

بخدا من همه کارارو تکمیل انجام میدم همیشه مهمونا راضی رفتن 

اما جریان شوهره هر بار تکرار میشه

یبارم نمیگه بذا به زنم اعتماد کنم اروم بگیرم

بچه‌دار شدن تصمیم خطیری‌ست . با این تصمیم می‌گذارید که قلب‌تان تا ابد جایی در بیرون و دوروبر تن‌تان بسر برد 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

😅😅آخی.ولش کن.همین که احساس مسئولیت میکنن و تو کارهت همکاری میکنن خیلی خوبه.

😂😂😂

بله احتمالا همینه  بخدا من همه کارارو تکمیل انجام میدم همیشه مهمونا راضی رفتن  اما جریان ...

بهش سخت نگیر همین ک حس مسؤلیت داره بدنیا می ارزه .

یسری مردا کمک حال زن ک نیستن هیچ تازه آینه دق هم  میشن, زن بیچاره نمیدونه کارای مهمون نوازیشو انجام بده یا حرص بخوره ازدست همسرش

گاهی سکوت میکنی چون اینقدر رنجیدی که نمیخوای حرف بزنی، گاهی سکوت میکنی چون واقعا حرفی برای گفتن نداری، سکوت گاهی یک اعتراضِ وگاهی هم انتظار امابیشترمواقع سکوت برای اینه که هیچ کلمه ای نمیتونه غمی که دروجودت داری توصیف کنه و این یعنی همون (تنهایی) 😔 تجربه بهم ثابت کرد اونی که میخوای توو زندگی هیچوقت نمیشه، فهمیدم کسی که باهاته الزاماً دوست نیست.فهمیدم که بیتفاوتی بزرگترین انتقامِ.. تنفر ی نوع عشقِ، دلخوری وناراحتی ازمیزان اهمیّتِ.. غرور بزرگترین دشمن وخدا بهترین دوستِ.. فهمیدم رفتن همیشه ازروی نفرت نیست، هرکسی زبونش نرمِ دلش گرم نیست.. هرکی اخلاقش تنده جنسش سخت نیست.. هرکی میخنده بدون دردوغم نیست.. ظاهر دلیلی برباطن نیست.. فهمیدم کسی موظف به آروم کردنت نیست.. فهمیدم جنگ کردن باخیلیا اشتباه محضِ.. فهمیدم خیلی موقع ها خواسته هات حتی باگریه والتماس هم انجام نمیشه.. فهمیدم گاهی اوقات توو اوج شلوغی (تنهاترینی).. گاهی اوقات صمیمی ترین دوستت میشه غریبه ترین آدم.. گاهی اوقات باهمه وجودت کسیو دوست داری که اون نمیبینتت.. گاهی اوقات بایدرفت....باید دل کند....باید گذشت....باید رد شدو عوض شد😔    
2728
بهش سخت نگیر همین ک حس مسؤلیت داره بدنیا می ارزه . یسری مردا کمک حال زن ک نیستن هیچ تازه آینه دق هم ...

درست میگی چشم

چیکار میکنه😃😂

الان درست شده ولی اون سالای اول نیم ساعت قبل ورود مهمان میرفت کاهو میخرید برای سالاد درس کردن😤میومد دقیقا وسط هال میخوابید نمیذاشت جارو بکشم.همهءوسیله هارو دقیقه نود بادعوا میرفت میخرید😢اه اه اه الانم تقریبا همینجوریه

الان درست شده ولی اون سالای اول نیم ساعت قبل ورود مهمان میرفت کاهو میخرید برای سالاد درس کردن😤میومد ...

ای داد بیداد 

پس خدا کمکت کنه جدا

من خودم این مدلی‌ام شوهرم ریلکسه!

اونم منو نمی‌فهمه اینجور وقتا!

مهمون دوست دارم، خیلی هم وقتی مهمون میاد بهمون خوش میگذره ولی به طرز عجیبی قبل از اینکه مهمونا برسن حالم خرابه!

ماها آدمای خیلی سخت‌گیری هستیم و یه مقدار هم تعارفی‌! میخوایم نشون بدیم بهترینیم‌ توی پذیرایی و مهمونی دادن! همینم بهمون فشار وارد می‌کنه! اخلاق بدیه ولی فک نکنم درمانی هم داشته باشه! من این اواخر بهتر شدم البته ولی کامل برطرف نشده!

این جهان کوه است و فعلِ ما ندا...
2738
من خودم این مدلی‌ام شوهرم ریلکسه! اونم منو نمی‌فهمه اینجور وقتا! مهمون دوست دارم، خیلی هم وقتی مهم ...

وای عزیزم خب خودتونو چرا ازار میدین

منم همینو میگم ریلکس باشه تا خوش بگذره اما کل روزشو استرس داره و سر درد میگیره اونم بیهوده

یعنی باید این طوری فکر کنین که همه چی مثل دفعات پیش عالی پیش میره و به همه خیلی خوش میگذره پس منم از الانم ریلکس و شادم

یکم بعد گریه بغلم میکنه میگه ببخشید  ببین اثن نمیفهمم این رفتارشو

عزیزم چندبارتکرارشه مهمونی دادنتون شاید درست شه احتمالایااسترس داره چون منم تامهمونابیان همش استرس دارم بچه هاهمه چیوبه هم بریزن همش عصبی میشم مهمون که اومدهمه چیومرتب دید خیالم راحت میشه اروم میشم🤣

شایدم ازخرجش ناراحت میشه بعدمه مهمون میادمیبینه چقدخوش گذشت بهتون دیگه ناراحت نمیشه 

ولی احتمالاهمون گزینه یک باشه علتش

به کوچکی گناه نگاه نکن بنگرچه کسی را نافرمانی میکنی...
وای عزیزم خب خودتونو چرا ازار میدین منم همینو میگم ریلکس باشه تا خوش بگذره اما کل روزشو استرس داره ...

خیلی رو خودم کار کردم! سعی می‌کنم آسون بگیرم. ولی این اخلاق مزخرف گاهی خودشو نشون میده و اعصاب خودم و شوهر طفلکیمو به هم می ریزه!

این جهان کوه است و فعلِ ما ندا...