2733
2734
عنوان

درمان سنتی =گیاهی براب برطرف نمودن چسبندگی لوله رحم

| مشاهده متن کامل بحث + 444637 بازدید | 443 پست
سلام عزیزم اره دیگه میدونم الکی وقتمو دارم تلف میکنم سه بار عکس گرفتم باز نشده.شما جز لوله مشکلی ندا ...

نه نداشتم

پروردگارا           ببخش مرا که آنقدر حسرت نداشته هایم را خوردم ، شاکر داشته هایم نبودم ...                                                                                                                                                                                   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
سلام خدمت خانوم ها و عزیزان گلم  من خودم ۱۲ سال هر دکتری رفتم برای معالجه ، داشتم ناامید و افس ...

تبلیغ محض

برای خداکاری نداره که من دوباره مامان بشم ودلم روشنه که دوباره مامان میشم توروخدابرام دعا کنید❤️❤️❤️
من دارو تبریزیان رو گرفتم دارم استفاده میکنم  توکل بر خدا انشاالله نتیجه بگیرم

سلام عزیزم شمااز داروهای دکتر تبریزیان برای چسبندگی جواب گرفتی توروخداجواب بده خیلی مهمه برام

برای خداکاری نداره که من دوباره مامان بشم ودلم روشنه که دوباره مامان میشم توروخدابرام دعا کنید❤️❤️❤️

سلام عزیزم 

من هم از داروی تبریزیان استفاده کردم 

هم اقای عبدالی برام از کرمانشاه دارو گیاهی فرستادن استغفاده کردم 

همه کارهایی رو که انجام میدادم رو هم نوشتم 

ماساز و بادکش و حجامت هم خیلی تاثیر داشته 

2738