2726
عنوان

استرس ناشناخته

| مشاهده متن کامل بحث + 267 بازدید | 29 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

وای منم همینم ، وقتی تو روز روشنم دارم میرم خونه احساس میکنم یکی پشتمه قراره منو بکشه نزدیک ۱۰۰ دفعه برمیگردم ولی خب پوچیه

کسی که سگ سیاه افسردگی دست از سرش بر نمی‌داره🕶
2728
تو دانشگاه بعضی وقتا مسیرم با همکلاسیام یکی بشه حس میکنم دارن تعیقبم میکنن 

خب اگه واقعا فهمیدی یکی داره تعقیبت میکنه برو بگو کجا داری میای دنبالم؟
استرس رو برپایه وهم و خیالات گذاشتی از واقعیت خارج شدی دختر خوب!

خب اگه واقعا فهمیدی یکی داره تعقیبت میکنه برو بگو کجا داری میای دنبالم؟ استرس رو برپایه وهم و خیالات ...

روم نمیشه.  بگم داری تعقیبم میکنی میگن دختره دیوانه س . مثلا تو خیابون یکی برام بوق بزنه حس میکنم عکسم پخش شده منو شناخته . 

روم نمیشه.  بگم داری تعقیبم میکنی میگن دختره دیوانه س . مثلا تو خیابون یکی برام بوق بزنه حس میک ...

خب عکست پخش بشه.. این همه چپ و راست ملت از خودشون عکس میذارن تو که تو خیابونی با حجاب کامل! ملت با شورت و سوتین عکس پروفایل میذارن.. به چه چیزایی فکر میکنی ...بخاطر اینا قرص میخوری؟؟؟؟؟؟؟؟
اگه مطمئن میشی طرف تا دم در خونه داره دنبالت میاد اره برو بگو چته؟ مشکل داری؟؟؟ 

خب عکست پخش بشه.. این همه چپ و راست ملت از خودشون عکس میذارن تو که تو خیابونی با حجاب کامل! ملت با ش ...

عزیزم ممنون از راهنمایی ت . من ی کم دست خودم نیس افکارم ولی سعی میکنم کنترلشون کنم . ممنون

2706