2737
2734
عنوان

میخام برم اموزش رانندگی باتجربهابیاین🙆‍♀️🙆‍♀️🙆‍♀️🙆‍♀️

| مشاهده متن کامل بحث + 333 بازدید | 35 پست
۲ ساعت قبل بخور الانم اروم باش عزیزم هنوز کو تا روز امتحان ۵ روز مونده بابا😃😌

لعنتی استرس داره خب..مخصوصا الان ک اگ رد بشی هر ۴۰ روز افسر میاد 

یِکاری کردی با من که یِجوری شَم،    یِکار کردی چِشات تمومِ عالَم شه                                      یِکار کردی بگم بی تو نمیتونَم،     یِکار کردی دِلَم از ریشه آدم شه      شُدی  قلب و تَن و روحَم،   شُدی بال و پَر و جونَم،     شُدی همه ی منظورَم.                                                                                                                                                         شُدی گرمایِ این خونَم،     شُدی هرچی که میدونم و رو هر صحبتِت زومَم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

واقعاااا😳 چرا انقد دیر برا من هر ده روز بود

تازگیا اینجوری شده بخاطر برداشتن قانون بدون خدمت برا پسرا الانم ک تابستونه شلوغ تررر شده

یِکاری کردی با من که یِجوری شَم،    یِکار کردی چِشات تمومِ عالَم شه                                      یِکار کردی بگم بی تو نمیتونَم،     یِکار کردی دِلَم از ریشه آدم شه      شُدی  قلب و تَن و روحَم،   شُدی بال و پَر و جونَم،     شُدی همه ی منظورَم.                                                                                                                                                         شُدی گرمایِ این خونَم،     شُدی هرچی که میدونم و رو هر صحبتِت زومَم
2728
قانون بدون خدمت چی بود مگه؟؟

قبلا با کارت یا دفترچه خدمت پسرا رو ثبت نام میکردن الان فقط سن ۱۸ باشه اوکی نیازی ب کارت نیس 

قبلا با کارت یا دفترچه خدمت پسرا رو ثبت نام میکردن الان فقط سن ۱۸ باشه اوکی نیازی ب کارت نیس 

اهااان نمیدونستم چه خوب شده پس الان برا پسرا خوب شده

من خودمم چن ماهه گواهینامه گرفتم خیلی وقت نیست ولی خلوت بود فک کنم چون هوا سرد بود و موقع درس و کار بوده خلوت بوده