2726
عنوان

بنظرتون دلیل لرزیدن شکمم چی بوده؟

| مشاهده متن کامل بحث + 248 بازدید | 48 پست
تحت نظر پزشک طب سنتی هستم بهم عناب و عرق چنار و گل ختمی و گل بنفشه داده همشم فوق العاده سرد. اخه فکر ...

نه عزیزم بچه از گرمی سقط نمیشه که دیگه این عرقیجاتو نخور عزیزم دکترت بهت آسپرین نداده؟منم یه سقط تو هفته دهم داشتم بعد تشکیل شدن قلب دکتر تو بارداری بعدیم بهم اسپرین داد کفت احتمالا خون تو جفت لخته شده جنین سکته کرده 

من از اسفند ماه رژیم غذایی دارم . بادمجون و سیر   و فلفل و ادویه و جگر و کله پاچه و موز و انبه ...

چه کاریه بابا هر چی دلت میخواد بخور از غذا و میوه ...عرقیجات نخور گلم ببین من مامان سه تا بچم تجربه ام از شما خیلی بیشتره

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من از اسفند ماه رژیم غذایی دارم . بادمجون و سیر   و فلفل و ادویه و جگر و کله پاچه و موز و انبه ...

جگرو کله پاچه رو موافقم ولی بقیش واسه چیه؟🤔از هرچیزی بخوری ویتامینهای مختلف وارد بدنت میشه.زنعموم رژیم گرفت بچش ۲۶۰۰ بدنیا اومد من همه چی خوردم بچم ۴۱۲۰ بدنیااومد.تو یک روز باردارشده بودیم با فاصله چندروز از هم زایمان کردیم.تازه یادمه یک بار دوسه تا جگرهم خورده بودم.هفته آخربارداری هم هوس کله پاچه کرده بودم باشوهرم رفتیم زدیم بر بدن😁

#سردار_دلها🇮🇷                                                                                                                                                به یاد ژنرال شهید حاج قاسم سلیمانی
نه عزیزم بچه از گرمی سقط نمیشه که دیگه این عرقیجاتو نخور عزیزم دکترت بهت آسپرین نداده؟منم یه سقط تو ...

ن فقط مولتی ویتامین داده با شیاف

فقط 26 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
با وجود آیودی مسی باردار شدم .دکتر نتونست ایودی رو در بیاره الان همزمان ایودی و جنین کنار هم هستن دعا کنید برام سالم به دنیا بیاد نی نیم🥺
2728