2733
2734
عنوان

نظرسنجی مانتو تمام حریر یا لی(جنبه ندارین نیاین مرسی اه)

| مشاهده متن کامل بحث + 876 بازدید | 51 پست

لامصب انقد مامتو گرون شده گه نميشه سمتش رفت من اكثرا برا تابستون مانتو ميخريدم ي موقع دوتام ميخريدم ولي الان با اين قيمتا ادم ميمونه مخصوصا برا من ك ي دورم خودم بايد مانتو رو بدم خياط چاكشو بدوزه دكمه بزاره اصن ي وضعي 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

لامصب انقد مامتو گرون شده گه نميشه سمتش رفت من اكثرا برا تابستون مانتو ميخريدم ي موقع دوتام ميخريدم ...

اره منم چون خیلی گرونه اکثرا مامانم میدوزه ولی مدلاش اوجور ک دوست دارم نیست اولین باره میخوام خودم بگیرم

خودت چی میپوشی حالا

آخه ناراحت نشوخیلی که نازک باشه یه جوریه شلخته میشی😘خواهرانه گفتم لی هم کلا قدیمی شده هست اماکلالی رومیگم خودمدقبلا فقط لی اماچن ساله دیگه زیادجالب نیست الان حریرمده امابه این نازکی نه که میگم جلفه هانه زیادخوشگل نیست ناراحت نشو

.
2731

بستگی ب مدل پوشیدنت و سنت داره وگرنه هردو قشنگ هستن لی یکم دخترونه تره حرید خانومانه تره

عصرانه، دلم یک گوشه‌ی دنج ،در یک کافه می‌خواهد ...!فقط من و تو ...!در ازدحام جمعیت این شهر ،فقط تو را ببینم ...!تو قهوه تعارف کنی ...من غرق در قهوه ای چشمانتطعمِ خوشِ بودنت را بنوشم ...!#من خدا را دارم اللهم صل علی محمد وآل محمد....