2737
2739
برعکس شوهر من همیشه امادست از بعد عروسیمون میترسم 😑 اخه عقدی هستیم

شوهر منم‌زمان عقد همیندطور بود

هر کجا هستم، باشم،اسمان مال من است.‌پنجره، فکر_ هوا. عشق ، زمین ، مال من است.‌( بهترین مامان)
واقن فک میکردم شوهر گنه ک فقد سرد مزاجه شاید ماهی یباره رابطه داشه باشیم تازه بادرخاستم البته وقتایی ...

گاهی فک میکنم‌مردانگیش کمه وقتیم رابطه داریم‌ خیلی زود کارش تموم میشه خودشم ناراحت میشه ازین موضوع

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
گاهی فک میکنم‌مردانگیش کمه وقتیم رابطه داریم‌ خیلی زود کارش تموم میشه خودشم ناراحت میشه ازین موضوع

دقیقن میفهمم چی میگی من بضی وقتا ازخودم خسته میشم میگم شاید اون رو رواله منم ک زیاده خاهم براهمین بیشتر وقتا خاسته های خودمو سرکوب میکنم

خدایا همه چیو ب خودت میسپارم خودت میدونی تو دلم چی میگذره......  

کلا بچم واقعا اولاش خیلی سخته خیلی زندگیتو تحت تاثیر قرار میده واقعا هیچ چیز دیگه مثل سابق نیس چقد عشق سفررفتن بودم الان ویلای مجانی از محل کارم بهم دادن شمال نرفتم حوصله نداشتم شب تا صبح بخوان بیدار باشم و بچه داری کنم.

2738
واقعا پس خداکنه درست بشه اخه دوسال میگذره همچنان همینطوره شدیدترم شده

اون‌زمان دو‌هفته ای ی بار همو‌میدیدیم‌ و‌ دو سه روز خونمون‌بود. ولی از بعد عروسی رابطمون‌خیلی کم‌شده

هر کجا هستم، باشم،اسمان مال من است.‌پنجره، فکر_ هوا. عشق ، زمین ، مال من است.‌( بهترین مامان)