2410
2553
عنوان

دختر 4سالم اصلا به حرفم گوش نمیده

| مشاهده متن کامل بحث + 1594 بازدید | 23 پست
فردا حتما امتحان میکنم مرسی

برای مسواک زدن من چند شبه بهش میگم ببین موش رفته تو دهنت نشسته رو دندونات بزار بیرونش کنم با مسواک بعد همینطور که مسواک میزنم باهاش حرف میزنم میگم آخ آخ رفت بالا عه عه نشسته رو دندونت داره میخورتش سرش گرم میشه میخنده منم تندتند مسواک میزنم براش

افراد ساکت پرسرو صداترین افکار را دارند

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

وای ک دختر منم خیلی اذیت میکنه من بهش جایزه میدم حتی دو سال بود مدفوعش رو نگه میداشت به ضرب شیاف پروژه انجام میشد یعنی تا ده روزم شده بود خودشو نگه داره میخوام عمق لجبازیش دستت بیاد یه سری کپسول اوردن سوپرا میندازی داخل اب کپسوله حل میشه ی عروسک ابری از داخلش در میاد دونه یی هفصد تومنم هست خیلی مناسبه خلاصه به هوای گرفتن کپسول مشکل پی پی حل شد هر کارم بخوام بکنه و بدونم رو مود نیست یا ستاره میچسبونم رو دستش یا ی دونه پاستیلی چیزی میدم اینطوری خیلی سریع اون کارو انجام میده کش مکش هم نداریم به نظر من تو این سن بچه ها درک درستی از زمان ندارن برای همین جدول ستاره بی معناس واسشون

وای ک دختر منم خیلی اذیت میکنه من بهش جایزه میدم حتی دو سال بود مدفوعش رو نگه میداشت به ضرب شیاف پرو ...

کافیه یه دونه پاستیل بدم دستش ، میگه یه دونه دیگه فقط یکی، اگه ندم که جنجاله، اگه بدم دوباره یکی دیگه میخواد، خیلی هم لاغره دوست دارم ظهر بخوابه یه کم جون بگیره ولی توی همه کارا مقاومت میکنه

میشه لطفا یه صلوات برای سلامتی من بفرستید.
2720
برای مسواک زدن من چند شبه بهش میگم ببین موش رفته تو دهنت نشسته رو دندونات بزار بیرونش کنم با مسواک ب ...

من ازین چیزا نمیتونم بگم ،سریع استرس میگیره یا میفته گریه، میگم مثلا میکروب رفت مسواک بزنیم دیگه تمیز شد، همش میپرسه دیگه نمیاد؟ رفت تو چاه دیگه؟ 

سلام دوستم

دختر منم 4 ساله ست

و دقیقا کارهای دختر شما رو انجام میده

اقتضای سن شون هست گویا

بارها شده آخر شب گرسنه بوده و غذا خواسته

تا هفت سال اول باید با بچه مدارا کرد

تا از لحاظ روحی آسیب نبینه

از آخرای شش سالگی آروم آروم شروع کن به قانونمند کردن بچه

ولی چیزی که خودم امتحان کردم این بود که مثلا میگم چشمامو میبندم ببینم فلان کار و انجام دادی یا نه

یا اینکه میشمارم تا فلان کار و انجام بده

یا از زبون عروسک ازش یه کاری و میخوام

همیشه نه ولی بیشتر مواقع جواب میده

فقط عزیزم حواست باشه پنج شش سال اول مهمترین دوران عمر هر کس هست

میدونم هیچ کس از مادر دلسوز تر نیست

ولی مواظب باش با سختگیری به روان بچه آسیب نزنی

موفق باشی گلم

کافیه یه دونه پاستیل بدم دستش ، میگه یه دونه دیگه فقط یکی، اگه ندم که جنجاله، اگه بدم دوباره یکی دیگ ...

ببین بگو اگه دسشویی بری یک دونه پاستیل بهت میدم روی یک تاکید کن بعدم فقط پاستیل رو ب عنوان جایزه بهش بده در غیر این صورت نده که براش عادی نشه بعدم گریه کرد اهمیت نده صب زود بیدارش کن تا قبل ظهر حمامش کن حسابی خسته شه میخوابه

سلام دوستم دختر منم 4 ساله ست و دقیقا کارهای دختر شما رو انجام میده اقتضای سن شون هست گویا بارها ...

ممنون گلم حتما از این به بعد بیشتر دقت میکنم

2714
ببین بگو اگه دسشویی بری یک دونه پاستیل بهت میدم روی یک تاکید کن بعدم فقط پاستیل رو ب عنوان جایزه بهش ...

ممنون عزیزم، متاسفانه وقتی گریه میکنه و محل نمیدم انقد ادامه میده تا بالاخره استفراغ میکنه، انقد هم لاغره. منم مجبورم یه جوری آرومش کنم، باز الان میبینم انگار همه بچه ها اینجورین. فکر میکردم فقط دختر من حرف گوش نمیده