2726
عنوان

چالش🤪🤪🤪🤪

| مشاهده متن کامل بحث + 293 بازدید | 34 پست
خداروشکر😚😚😚😚😚😚دعاکن برام🤗😍

حتما عزیزم 

(میتونید رها صدام کنید🙋‍♀️)وقتی مرا "نفسم" خطاب میکنی.... نفسم میگیرد.... نمیدانم از شوق بودنت است.... یا از تصور نبودنت....... کنارم بمان ای خوبترین خوب ها...... نفس من بند نفس های توست خوب من....

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
چجوری اشتی کردی و یک سوال با خانواده همسرت توی یک ساختمونی  چجوری زندگی می کنی هروز بهشون سر ...

بهش پیام دادم ک میخام بیام لباس بردارم گف خودم میفرستم حق نداری بیای ولی خودم رفتم وقتی رفتم کمی ادعا دراورد میخندید ولی من جدی بودم تازه فک کن انگشترم شناسناسنامه همو برداشته بود بعد لباس جم کردم دیگ حرف زد بخاطر مردم  زندگیمو خراب کردی ده تا اون گف ده تا من بعد گف هیچ خق نداری ببری هروقت طلاقت دادم بعد میبری. وسایل دیگ منم نشستم دیگ حرف زد اینا گف پاشوو برو وسایل هرچی میخای ببر دیگ دیدم رام شده اروم رفتم دراز کشیدم اونم اومد بعد گف دلم تنگ شده از این حرفا شب رفتیم بیرون 

خونه مادرشوهرم پایین خودش تک تنها گهگاهی اون غذا اش چیزی درس مکنه میاره بالا یا من غذایی درس میکنم میدم پایین قبلا خودم میرفتم پایین. عصر در حد یک چایی ولی الان زیاد نمیرم‌ هنوز پیشرنیومده ببینم هنوزم اجازه میده با نه شوهرم. بعد من چهار روز خونه بابام بودم

(میتونید رها صدام کنید🙋‍♀️)وقتی مرا "نفسم" خطاب میکنی.... نفسم میگیرد.... نمیدانم از شوق بودنت است.... یا از تصور نبودنت....... کنارم بمان ای خوبترین خوب ها...... نفس من بند نفس های توست خوب من....