2726
سلام دوستای عزیزم من باردارشدم ....انرژی های مثبتتون انگیزه شد برام.... دوبار سقط داشتم...انشالله که ...

سلام گلم تبریک میگم و ارزوی سلامتی برات دادم یه سوال دارم اینکه شما علت مولار شدن حاملگیتونو فهمیدید و چه اقدامی کردید . کسی که این مشکلو داره باید چکار کنم ه مشکلی بود که مول شده بود برای شما

در اندک من تویی فراوان یارب..

سلام دوستان منم چند روز پیش ۱۴ هفته سقط کردم تالاسمی ماژور بود منو همسرم هردو مینور هستیم و هر بارداری ممکنه احتمالش باشه، خود جنین طبیعی دفع شد چندتا تکه از جفت موند که با کورتاژ سبک تخلیه اش کردن و رحم و تمیز کردن

الان میخوام بدونم چقدر بعد میتونم باردار بشم؟ با توجه به اینکه مشکل من مشکلات رحمی و کروموزومی و قلب و اینای بچه نبوه و مشکل خونی بوده که خب هر دفعه ممکنه پیش بیاد؟ ممنون میشم راهنمایی کنید یا اگر تاپیکی فعال هستید مو هم دعوت کنید ممنونم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام دوستان منم چند روز پیش ۱۴ هفته سقط کردم تالاسمی ماژور بود منو همسرم هردو مینور هستیم و هر بارداری ممکنه احتمالش باشه، خود جنین طبیعی دفع شد چندتا تکه از جفت موند که با کورتاژ سبک تخلیه اش کردن و رحم و تمیز کردن

الان میخوام بدونم چقدر بعد میتونم باردار بشم؟ با توجه به اینکه مشکل من مشکلات رحمی و کروموزومی و قلب و اینای بچه نبوه و مشکل خونی بوده که خب هر دفعه ممکنه پیش بیاد؟ ممنون میشم راهنمایی کنید یا اگر تاپیکی فعال هستید منو هم دعوت کنید ممنو

2728

۲۶ سالمه سال ازدواج ۸۸ و ۶سال اقدام

۶ تا سقط داشتم ،اولی و دومی ۱۱ هفته قلبشون ایستاد سومی پوچ چهارمی ۶ هفته خود به خود دفع شد پنجمی ۴ هفته و ششمی ۸ هفته که دهانه رحم باز شد و به خون ریزی افتادم 

ازمایشهای زیادی دادم همشو گفتن سالمی و مشکلی نیست این اتفاق خاست خداست ۲ دفعه هم عمل هیستروسکپی کردم

برای اخری یک ماه امپول فراگمین استفاده کردم برای احتیاط البته با تجویز پزشک ولی بازم کمکی نکرد

اتفاق زیبای زندگیم یه پسر ۷ سالست که خدارو شکر

دوستان کسی اینجا هست بعد از سقط اقدامش طولانی شده باشه ؟ در صورتیکه قبلا اینطور نبوده و سریع تر بار ...

سلام دوستان من ٤بار سقط داشتم اولي تو ١٢هفته قلبش ديگه نزد دومي تو ٨هفته تشكيل نشدن قلب سومي و چهارمي بتام ميرفت بالا ٧روز بعدش افت بتا و خونريزي كه ميگن بارداري شيميايي هست ايا شما دكتر سقط مكرر خوبي ميشناسين؟

سلام دوستان من ٤بار سقط داشتم اولي تو ١٢هفته قلبش ديگه نزد دومي تو ٨هفته تشكيل نشدن قلب سومي و چهارم ...

عزیزم یا برو عارفی یا رزاقی در زمینه سقط مکرر. اینها از همه بهترن

البته رزاقی مطبش تا خرداد تعطیله ولی عارفی الان وقت میده

سلام خانوما کسی میدونه که ایا دادن ازمایش انعقادی در زمان پریود روی نتیجه اثر میذاره یا نه؟من امروز که روز سوم پریود بودم ازمایش انعقادی دادم

افوض امری الی الله ان الله بصیر بالعباد.
نیکی جان من بندرعباس به دنیا اومدم! دکتری که منو به دنیا آورد اسمش زعفرانچی بود احتمالاً دکتر تو ...

سلام عزیزم ، من تو هفته ۱۶ حاملگی بدلیل پاره شدن کیسه آب مجبور به کورتاژ شدم ، چون دیدم شما هم ساکن بندرعباس هستین و دکترتون هم مثل من مینورجایی بوده ، خواستم راهنماییم کنید بعد از سقط چه اقداماتی انجام دادین ؟ چه مدت بعد اقدام کردین و دکترتون رو عوض کردین یا نه ؟ همه پیشنهاد میدن دکترم رو عوض کنم ، چون مینو رجایی روزی که من رفتم بیمارستان باهاش تماس گرفتن گفت دارم میرم جایی و حاضر نشد بیمارستان بیات و من دلشکسته شدم ، شما بندرعباس کدوم دکتر رو پیشنهاد میکنین؟
ببخشید اینقدر سوال پرسیدم ، تو شرایط جسمی و روحی بدی هستم 😞

سلام دوستیاااااااااااااااااااا. مرداد جون این قضیه خانمه چه باحال بود و عجب روحیه ای داشته . برای ...

دوست عزیز داشتم تاپیکاها رو میخوندم شما جایی نوشتید که برنامه pt برای تخمین گزاری میتونه کمک کنه ولی تو بازار میزنم همچین چیزی نمیاره،امکانش هست راهنمایی بفرمایید

و ممنون میشم در مورد خودتون بگید که بعد سقط خدا چندتا  بچه سالم بهتون داده که یکم امیدوارم شم،آخه منم یکماه نمیشه بچه ام تو ۲۵ هفته سزارین شدم ولی مرده بود تو شکمم و روحیه ام رو خیلی از دست دادم