2733
2734
عنوان

از شوهرم و تنبلیش و بیخیالیش خسته شدم

| مشاهده متن کامل بحث + 336 بازدید | 40 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیز مردم دوروز یه چیزی رو میگن بعد یادشون میره...

ازدواج دوممه ظاهر شوهرم خ مظلومه ولی تو زندگی بیچاره ام کرده گول ظاهرشو خوردیم.از ترسم هنوز نرفتیم خونه داییام ک کمتر ببیننش اگ جدا شدم کمتر ابروم بره😭

ازدواج دوممه ظاهر شوهرم خ مظلومه ولی تو زندگی بیچاره ام کرده گول ظاهرشو خوردیم.از ترسم هنوز نرفتیم خ ...

اولی چش بود? اگه دوس داری بگو... 

هزاربارم طلاق بگیری تا بچه نداری خودتو داغون نکن.... 

2731
اولی چش بود? اگه دوس داری بگو...  هزاربارم طلاق بگیری تا بچه نداری خودتو داغون نکن....

معتاد و کتک میزد عصبی بود خیانت میکرد ولی شدیدا غیرتی مسولیت پذیر کاری بچه دوست بود.این دقیقا برعکس اونه تنبل پرادعا.بیخیال.فقط بفکر خودشه.ن خیر داره ن شر داره.داداشش اومدن عید فطر شهرمون همه خرجشونو مامانم داد اونا فکر کردن شوهرم خرجشون کرده منم واس ابرو هیچی نگفتم.بعد الان میگه میخاستی پول ندی نون و ماست میخوردن

استارتر حتما باید شوهر کنی و بچه دار شی بعد برگردی خونه بابات... ????? دختر خوب دندون لق رو  هم ...

از،قبلیه بچه دارم پیش باباشه.ولی این یکی خودشو بزور جمع میکنه چ برسه ب بچه و زندگی

[QUOTE=93284215]استارتر حتما باید شوهر کنی و بچه دار شی بعد برگردی خونه بابات... ????? دختر خوب دندون لق رو  هم ...[/Qمامانم میگ از قبلیه بهتره پس تحملش کن .اونم هی خودشو لوس کرده.اگ جدا شم حسرت بچه و خانواده ب دلم میمونه کی میاد بارسوم باهام ازدواج کنه اگ بدتر نباشه 

2738
[QUOTE=93284215]استارتر حتما باید شوهر کنی و بچه دار شی بعد برگردی خونه بابات... ????? دختر خوب دندو ...

ببین تو یه بار حتی به خاطر بچه هم تحمل نکردی زندگی بد رو.... پس اینبار لزومی نداره تحملش کنی... تو از اینده نیومدی پس ازش وحشت نداشته باش