2726
من بدبخت ازهمون اول کم شانس بودم

کلاس چندم؟؟

نه میتونم برم از خونه بیرون...نه از فکر توعهدیوونه بیرون...تو نیستی و هنوزبارونه بیرون...تو نیستی و هنوزاسمتعزیزه..رفیق قلبی که بی تو مریضه همینتنهایی بی همه چیزه...💔

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
من بدبخت ازهمون اول کم شانس بودم

داری خوبشم داری ازدواجت اشتباه انتخاب کردی بچه رو دیگ چرا بدبخت میخوابکنی میخوای اونم شاهد کتک کاری فحاشی باشه 

شایدزندگی اون جشنی نباشه ک ارزوشو میکردی اما حالا ک دعوت شدی برقص💃 برقصان دنیاروب سازخودت🎻🌼🌿
🤤🤤 بسلامتی داریم برمیگردیم ب دوران قاجار 

قاجار رو خیلی وقته رد کردیم ، الان من یه دایناسور پرنده دیدم 😐😑

هیچ چیز مانند رفتار افراد یک جامعه با کودکان ،شرافت آن جامعه را نشان نمیدهد . (نلسون ماندلا)                          جالبه بدونید بچه های مردم هم شامل این قانون میشن!
داری خوبشم داری ازدواجت اشتباه انتخاب کردی بچه رو دیگ چرا بدبخت میخوابکنی میخوای اونم شاهد کتک کاری ...

خب دیگ راه برگشت ندارم مطمعنم بچه بیارم خوب میشه خیلی بچه دوست داره

اوناارزوهاموکشتن اقای قاضی

سلام عزیزم بچتون بدنیا اومد؟ 

منم متولد اردیبهشت 81هستم

14سالگی عقد کردم بچه بودم حتی خودمم میدونستم و اولش قبول نمیکردم چون سنم کم بود حتی بابامم راضی نبود.

ولی مامانم چون قوم خودش بود انقدر تو گوشم خوند منم بچه اصلا نفهمیدم چیکار کردم

3سال بعد یعنی تیرماه 98عروسی کردم.بعضی وقتا دلم میگیره نه بچگی کردم ن جوونی دوسش دارم ولی خب ازدواجم سنتی بود 

بعضی وقتا میگم ن بچگی کردم ن جوونی تو سن 18سالگی افسردم چون مشکلات زندگی سخته و خیییلی زود واردش شدم

باشعورباشیم😜❤بهم نپریم

میدونی از همه بدتر چیه؟

اینکه فکر میکنن بچه ای(هه بچه هم بودم واقعا)میخوان راه وروش زندگی یادت بدن 

از اول زندگی شروع میکنن به دخالت کردن و هرچی بزرگترهم بشی اونا دیگه عادتشون رو ترک نکردن

مادرشوهرم اصرار داره که باردار بشم یک سال و نیمه عروسی کردم همسرم هم بچه دوست داره ولی من هنوز خودم بچم بچگی نکردم نوجوونی نکردم

نمیذارم جوونیمم ازم بگیرن به همسرم گفتم تو خودت قبل ازدواج همه کاری کردی عشق و حال منم میخوام برا خودم زندگی کنم با دوستام برم بیرون و......

خلاصه اینکه با ازدواج نوجونی و ایندمو با دستای خودم کشتم

باشعورباشیم😜❤بهم نپریم